Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

2:5

konec (0:1, 2:3, 0:1)

14.01.2018, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • 40. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 2.25 4.1 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:30

57:30 Jakub KREJČÍK - 2:5

57:30

Kometa právě vstřelila branku!
Kometa přidává pátou branku a pojišťuje si dnešní vítězství! JAKUB KREJČÍK zastavil třineckou rozehrávku na útočné modré čáře, svou pro Hamerlíka neviditelnou střelou pak rozvlnil síť třinecké branky! Bez asistence.

32:00

32:00 Roman VLACH - 2:4

32:00

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři využívají přesilovou hru po deseti vteřinách! Domácímu celku se povedla kombinace po levé straně útočné třetiny, kdy kotouč putoval od Martina Růžičky k Tomáši Marcinkovi, který poté připravil střeleckou pozici pro ROMANA VLACHA! Vlach pálil z mezikruží, Langhamer byl bezmocný! Asistence: Tomáš Marcinko, Martin Růžička.

24:09

24:09 Jiří POLANSKÝ - 1:4

24:09

Oceláři dávají branku naděje! Domácí hokejisté akcí na jeden dotek vyšachovali hostující defenzívu, po přihrávce Martina Růžičky se z předbrankového prostoru prosadil JIŘÍ POLANSKÝ! Třinecký útočník musel střílet s holí mezi svými nohami, i tak ale překonal bezmocného Langhamera! Asistence: Martin Růžička, Vladimír Svačina.

22:07

22:07 Martin NEČAS - 0:4

22:07

Druhá branka Komety v jednom oslabení! David Musil dostal hodně těžkou přihrávku na modrou čáru, toho naplno dokázal využít MARTIN NEČAS! Hostující mladík přebruslil třineckého beka a střelou do horního růžku branky navýšil hostující vedení na čtyři branky! Bez asistence.

21:27

21:27 Leoš ČERMÁK - 0:3

21:27

Hodně studená sprcha pro domácí hokejisty, hosté skórují ve vlastním oslabení! Kometě se po dalším vhazování povedlo získat kotouč a odpálit jej do soupeřovy třetiny. Třineckým se poté nepovedla rozehrávka, z čehož těžila dvojice Martin Dočekal – LEOŠ ČERMÁK! První jmenovaný Hamerlíka ještě nepřekonal, na Čermákovu dorážku už byl strážce třinecké svatyně krátký! Asistence: Martin Dočekal.

20:29

20:29 Martin ERAT - 0:2

20:29

Devětadvacet vteřin ze druhé třetiny Kometě stačilo ke druhé brance! První formace hostujícího celku dostala kotouč do útočné třetiny, Jan Hruška zpoza branky našel nehlídaného MARTINA ERATA, který bekhendem podruhé v zápase překonal brankáře Hamerlíka! Asistence: Jan Hruška, Radim Zohorna.

15:52

15:52 Martin ERAT - 0:1

15:52

Hostům stačilo jedenáct vteřin hry v pěti proti čtyřem, aby se ujali vedení! Jakub Krejčík s Tomášem Vincourem připravili střeleckou pozici pro MARTINA ERATA, nejproduktivnější hráč Komety, s přispěním jednoho z bránících hráčů, dostal kotouč za Hamerlíkova záda! Asistence: Tomáš Vincour, Jakub Krejčík.

2:5

Branky a nahrávky: 25. Polanský (Martin Růžička, Svačina), 32. R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička) – 16. M. Erat (Vincour, J. Krejčík), 21. M. Erat (Hruška, R. Zohorna), 22. L. Čermák (Dočekal), 23. Nečas, 58. J. Krejčík

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Jank, M. Doudera, Linhart, Roth (A), L. Kovář, D. Musil – Svačina, Marcinko, Martin Růžička (C) – Dravecký (A), R. Vlach, Hrňa – Mikulík, Polanský, Cienciala – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

HC Kometa Brno: Langhamer (Čiliak) – J. Krejčík, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – R. Zohorna, Hruška, M. Erat (A) – Zaťovič, V. Němec, Vincour – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Dočekal, L. Čermák (C), Haščák.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Daniel Pražák – Vít Lederer, Václav Hanzlík

15:41 TRI 2 R. Vlach, podražení
15:52 KOM 0:1 M. Erat (Vincour, J. Krejčík)
20:29 KOM 0:2 M. Erat (Hruška, R. Zohorna)
21:05 KOM 2 H. Zohorna, podražení
21:27 KOM 0:3 L. Čermák (Dočekal)
22:07 KOM 0:4 Nečas
24:09 TRI 1:4 Polanský (Martin Růžička, Svačina)
24:53 KOM 2 M. Erat, hákování
28:10 KOM 2+10 Zaťovič, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká V. Němec
31:50 KOM 2 V. Němec, podražení
32:00 TRI 2:4 R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička)
34:26 TRI 2 Linhart, podražení
37:06 KOM 2 Langhamer, zdržování hry / posunutá branka, odpyká Haščák
49:58 KOM 2 L. Čermák, podražení
53:32 KOM 2 Hruška, podražení
57:30 KOM 2:5 J. Krejčík