Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno

2:5

konec (0:1, 2:3, 0:1)

14.01.2018, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • 40. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 2.25 4.1 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:32

Další přesilovka pro Oceláře. Jan Hruška za třineckou brankou podrazil Douderu, příští dvě minuty tak stráví na trestné lavici. Komerční přestávka.

49:58

Šance pro Oceláře, Leoš Čermák v útočném pásmu podrazil Michala Kovařčíka. Přesilovka pro domácí.

37:06

Marek Langhamer při zákroku proti Chmielewského střele vykopl branku z jejího obvyklého postavení. Rozhodčí hostujícího brankáře potrestali menším trestem za zdržování hry, trest odpyká Marcel Haščák.

34:26

Hosté hýřili aktivitou v útočném pásmu, vybojovali si tak přesilovou hru. Tomáš Linhart se provinil podražením.

31:50

Aron Chmielewski se chtěl uvolnit v rohu hostujícího pásma, podražením ho ale zastavit Vojtěch Němec. Početní výhoda pro Oceláře.

28:10

Martin Zaťovič v rohu třineckého pásma srazil Milana Mikulíka, hostující útočník si půjde odpočinout na trestnou lavici. Dvě plus deset za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odpyká Vojtěch Němec.

24:53

Druhá početní výhoda pro Oceláře, Martin Erat nedovoleně zastavil pronikajícího Vlacha.

21:05

Oceláři budou mít šanci ke korekci nepříznivého stavu, Hynek Zohorna v útočném pásmu podrazil třineckého Linharta.

15:41

Uvidíme první početní výhodu utkání, přesilovku bude mít k dispozici brněnská Kometa. Roman Vlach se ve vlastním pásmu provinil podražením, na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

2:5

Branky a nahrávky: 25. Polanský (Martin Růžička, Svačina), 32. R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička) – 16. M. Erat (Vincour, J. Krejčík), 21. M. Erat (Hruška, R. Zohorna), 22. L. Čermák (Dočekal), 23. Nečas, 58. J. Krejčík

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Jank, M. Doudera, Linhart, Roth (A), L. Kovář, D. Musil – Svačina, Marcinko, Martin Růžička (C) – Dravecký (A), R. Vlach, Hrňa – Mikulík, Polanský, Cienciala – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

HC Kometa Brno: Langhamer (Čiliak) – J. Krejčík, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – R. Zohorna, Hruška, M. Erat (A) – Zaťovič, V. Němec, Vincour – Mallet, Nečas, H. Zohorna – Dočekal, L. Čermák (C), Haščák.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Daniel Pražák – Vít Lederer, Václav Hanzlík

15:41 TRI 2 R. Vlach, podražení
15:52 KOM 0:1 M. Erat (Vincour, J. Krejčík)
20:29 KOM 0:2 M. Erat (Hruška, R. Zohorna)
21:05 KOM 2 H. Zohorna, podražení
21:27 KOM 0:3 L. Čermák (Dočekal)
22:07 KOM 0:4 Nečas
24:09 TRI 1:4 Polanský (Martin Růžička, Svačina)
24:53 KOM 2 M. Erat, hákování
28:10 KOM 2+10 Zaťovič, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká V. Němec
31:50 KOM 2 V. Němec, podražení
32:00 TRI 2:4 R. Vlach (Marcinko, Martin Růžička)
34:26 TRI 2 Linhart, podražení
37:06 KOM 2 Langhamer, zdržování hry / posunutá branka, odpyká Haščák
49:58 KOM 2 L. Čermák, podražení
53:32 KOM 2 Hruška, podražení
57:30 KOM 2:5 J. Krejčík