4:2

konec (0:1, 2:0, 2:1)

13.01.2018, 17:30 • Sokolov • 33. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.9 4.5 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jablonec porážkou 2:4 prodlužuje svou černou sérii, zatím co Sokolov potvrdil své první místo a navýšil náskok na své pronásledovatele v tabulce. Viděli jsme velmi kvalitní duel. Děkuji všem čtenářům za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:52:56)

59:50

Čejka se Zadražilem si již dobře hlídali puk a světelnou tabuli.

59:13

Baník právě vstřelil branku!
Petr "Pes" Přindiš vybojoval kotouč, nabídl ho DAVIDU HRUŠKOVI a ten podél levého mantinelu dojel až tři metry za modrou čáru a zavěsil puk do prázdné klece!

59:01

Hosté hrají power – play!

59:01

Zakázané uvolnění Sokolova.

58:57

Kuchař přerušuje hru a domácí hráč je vykázán z vhazování.

58:22

Trapl unikla hostující obraně ovšem ani tentokráte se hákování na tohoto hráče nepíská.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51

Oddechový čas pro hosty.

57:51

Vojtěch Šik (Sokolov) – 2+2 minuty za hrubost.
Kamil Bříška (Jablonec) – 2+2 minuty za hrubost.

57:51

Bitka Vojtěch Šik vs. Kamil Bříška.

57:19

Patrik Michálek vystřelil od levého mantinelu a jeho střelu šikovně tečoval FILIP ŠMEJC za záda Hosnedla! Asistence: Patrik Michálek, Martin Trapl.

56:55

Další střela směr domácí branka končí u brankáře Kuchaře.

56:42

Tradičně musí přijít úprava ledové plochy za pomoci rolbařů.

56:42

Babec se neprosadil proti Kuchaři, vzápětí byla domácí klec posunuta.

56:26

Další zásah domácího brankáře.

55:44

Petr Přindiš vystavil ukázkovou stopku na obranné modré čáře Michalu Nevyhoštěnému.

54:42

Šik za pomoci drobného držení ubránil hostujícího hráče u mantinelu.

54:14

Ondřej Kuchař předvedl další solidní zásah, vzápětí byla posunuta jeho branka.

53:42

Brokeš nepřetlačil Kvapila.

53:05

52:57

Kuchař předvedl krkolomný a bolestivý zákrok ramenem či klíční kostí.

52:44

Kuchař si připisuje další zásah.

51:58

Hosnedl ukryl puk do své lapačky.

51:37

Michael Čejka nedokázal procpat puk za Hosnedla, poté musel odrazit atak Zemana.

50:48

Rozhodčí Goltsch píská ofsajd Davidu Hruškovi.

50:17

49:34

Oddechový čas pro domácí.

49:34

Ležící Ondřej Kuchař skvěle zlikvidoval tutovou šanci Lukáši Tondrovi!

49:21

Petr "Pes" Přindiš si připsal další zákrok na hraně hokejových pravidle.

49:05

Domácí celek neumí využít střelecky svou herní převahu.

48:22

Víškova přihrávka před branku nikoho v modrém nenašla následná střela Čechury je zlikvidována pohotovým Kuchařem.

47:39

Zakázané uvolnění domácích.

47:12

Rozhodčí Goltsch poznal na vlastní kůži tvrdost místního ledu.

46:50

46:20

46:10

Hostující hráči dostali puk od své branky, toto oslabení Jablonec zvládne.

45:48

Tribuny sice povzbuzují domácí celek, ale střelu Račanského mezi obránci z dobré pozice kryje připravený Hosnedl.

45:07

Sokolov se sice vytvořil velký tlak střelu Kvapila však kryje Hosnedl do lapačky.

44:20

Jiří Babec (Jablonec) – 2 minuty za podražení.

44:16

Hosté v plném počtu. Ale ne na dlouho rozhodčí signalizuje další trest pro hosty pravděpodobně podražení.

43:42

Zadražilova bomba končí na zadním mantinelu za brankou hostí.

43:05

Hruškova přihrávka zpoza branky končí ve středním pásmu.

42:16

Petr Pilař (Jablonec) – 2 minuty za hákování.

41:36

Vlci právě vstřelili branku!
Kuchař vyrazil puk za svou branku, JAN VÍŠEK šikovně objel branku a zavěsil puk za ležícího Kuchaře – 2:2! Asistence: Jan Peřina.

40:52

Nevyhoštěný z úhlu nepřekvapil brankáře Kuchaře.

40:01

A i nyní vidíme podstatně těžší a složitější jízdu v podání Terezy Čtvrtečkové taktéž z oddílu Kraso Sokolov.
Ve druhé třetině Sokolov našel recept na skvělého Hosnedla a díky brankám Račanského z dorážky a nádherné trefy Davida Hrušky vedou nad Jabloncem 2:1 po 40 minutách. Poslední třetina začne cca v 19:05 hodin.

40:00

39:54

Nahozený puk Jablonce stav druhé třetiny těžko změní.

39:21

Hosnedl svým zákrokem posílá kotouč do obecenstva.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:50

DAVID HRUŠKA předvedl neskutečný bekhendový blafák a zavěsil puk do šibenice v přesilové hře – 2:1! Asistence: Tomáš Rohan, Vojtěch Šik.

38:14

Jablonec dostal puk až k brance Kuchaře.

38:05

Tomáš Čechura (Jablonec) – 2 minuty za podražení.

36:24

Ofsajd Jablonce.

35:35

skákající puk na brankovišti doráží za brankovou čárou důrazný PETR RAČANSKÝ a rozhodčí jasně ukazuje, že branka je regulérní 1:1! Asistence: Michael Čejka, Matěj Zadražil.

35:09

Hosnedl je opět v ostré permanenci střel.

34:25

Kuběnovu střelu obětavě zablokoval zkušený obránce Jiří Moravec.

33:38

32:38

Tomášovi Rohanovi nevyšla střela po hezké kombinace, hosté sice zvládli přechod do brejku, ale radost jim zkazil svým zásahem Kuchař.

31:42

Časomíra musí stát 4 vteřiny.

31:38

A překvapivě je vyloučen hostující hráč a zkušený exliberecký matador Jiří Moravec (Jablonec) – 2 minuty sekání.

31:28

Další faul na Trapla na útočné modré čáře není odpískán.

30:42

Kuchař přerušuje hru a bude se vhazovat před jeho brankou.

30:18

Račanského nahození Hosnedl tlumí.

29:42

David Hruška z dobré pozice přestřeluje odraženým pukem branku Jablonce!

27:02

Kuchař vyjel daleko ze své branky, tím pádem se signalizovaný icing ruší.

26:38

Tvrďák Přindiš byl faulován, bez zájmu hlavního rozhodčího, který tradičně podává slabý výkon po překvapivě dobré první třetině.

25:42

25:00

Hra pokračuje, Jablonec v útočné třetině.

24:42

Za potlesku tribun je ošetřován MUDr. Makovcem druhý čárový rozhodčí Goltsch, je ledován v oblasti krku.

24:42

24:18

Domácí hráči se osvobozují a vyhazují puk ze své obranné třetiny.

23:42

Podražení Dominika Hohla (Sokolov) však už hlavní rozhodčí viděl – 2 minuty za podražení.

23:37

23:25

Trapl byl podražen, ale hraje se kupodivu dál.

22:40

Kuchař tlumí puk a rozehrává ho na svého obránce.

21:57

Pilařovu střelu zastavila až ochranná síť za Kuchařem.

21:22

Rulíka křižná střela prošla bez teče protihráčů či spoluhráčů.

20:47

Puk v ochranné síti vhazuje se před Hosnedlem.

20:23

20:01

Přestávkový program zpestří svým vystoupením osmiletá Kamila Jírovcová z Krasa Sokolov. Povedené vystoupení.
Ačkoliv je Sokolov aktivnější domácí celek, vedou hosté z Jablonce díky proměněnému úniku Havlase ve vlastním oslabení. Druhá třetina začne cca v 18:20 hodin.

20:00

19:54

Posunutá domácí branka.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:23

Petr Přindiš (Sokolov) – 2 minuty za hru vysokou holí.

18:14

Lukáš Tondr neprocedil puk přes betony Kuchaře.

15:44

Strunz ztratil kotouč na útočné modré čáře Jan Víšek dlouze potáhl puk, pak ho předložil v brejku 2 na 1 volnému VOJTĚCHU HAVLASOVI, který propaluje Kuchaře ve vlastním oslabení – 0:1!

15:02

Michálek si splnil své defenzivní povinnosti na jedničku.

14:29

Lukáš Tondr (Jablonec) – 2 minuty za hru vysokou holí.

13:49

12:35

Hráči Sokolova se dokázali ubránit a vyhodit puk do středního pásma.

11:49

Tohle byl velmi viditelný faul Tomáše Rohana (Sokolov), který rozhodčí dobře posoudil – 2 minuty za hákování.

11:26

Střela Hrušky byla sražena.

10:54

Trapl byl osobně ubráněn v útočném pásmu.

10:02

Kuchař má ve své moci puk.

09:23

Hosnedl vyráží puk k mantinelu a následuje zakázané uvolnění Jablonce.

08:37

Hosnedl kryje celou situaci rozklekem.

07:45

Kuchař čestně ukazuje rozhodčímu, že tečoval puk do ochranné sítě.

07:00

Bříška se dobře zmocnil puku, předal ho spoluhráči a Kuchař jeho střelu sráží do rohu kluziště.

06:26

Kvapil měl kopec smůly první střela sražená hostujícím bekem, druhá střela šla mimo tři tyče.

05:42

Tomáš Rohan svou střelou míjí odkrytou branku Jablonce a ta končí na zadním mantinelu za hostující brankou.

05:07

Michálek u mantinelu tvrdě, ale čistě dohrál Nevyhoštěného.

04:38

Skákající puk krotí ochránce domácí branky Kuchař.

03:51

Přindišova střelu likviduje Hosnedl rozklekem.

03:08

Puk v hledišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

02:47

Ofsajd hostujícího celku.

02:22

01:58

Střela Rulíka sražená obranným hostujícím klubkem hráčů.

01:41

Kuběnova střela od modré minula hostující branku.

00:57

Ležícího Hosnedla nikdo ve žlutém nepřekonal.

00:22

Martin Tondr (Jablonec) – 2 minuty za hru vysokou holí.

00:16

00:01

Rozbruslení skončilo, Sokolov bude hrát ve žlutých dresech, Jablonec si zahraje v modrobílých barvách.

HC Baník Sokolov: Kuchař (P. Hruška) – Kvapil, Gombár, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Račanský, Kuběna, Strunz, Ćejka, Šmejc, Trapl, Zadražil, D. Hruška, T. Rohan, Sus. Trenér: Michal Jäger.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, M. Tondr – Babec, Bříška (A), L. Tondr (A), Víšek (C), Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina. Trenér: Tomáš Demel.

Rozhodčí: Jakub Šindel (Plzeň) – Petr Fiala (Sokolov), Bc. Patrik Goltsch (Teplice).

Poslední utkání Jablonce:

HC Jablonec– HC Rodos Dvůr Králové nad Labem 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Branky: 29. a 45. L. Tondr – 15. Valášek, 20. Uchin, 24. Karlík, 60. Kocián.

Rozhodčí. Jan Jaroš – Bc. Jan Gabriel, Ing. Jakub Zmeškal.

Vyloučení: 6:9, Využití: 2:0, Oslabení: 0:1.

Sestava Jablonce: Hosnedl – Zeman, Moravec, Ćechura, Pavlů, Pilař, M. Tondr, Korecký – Babec, Bříška, L. Tondr, Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mualč, Brokeš, Gecko, Peřina.

Vrchlabí – Jablonec 10:5
Opory Jablonce: Obránci: Jiří MORAVEC (1980) – (Liberec, M. Boleslav, Benátky n/J, České Budějovice, Žilina – Slovensko, Ferencvároš Budapešť – Maďarsko), Jan HOLUB (1983) – (Liberec, Beroun, Vrchlabí, M. Boleslav, Litvínov, Slavia Praha), Michal PAVLŮ (1987) – (Liberec, H. Králové, Chrudim, Kladno, Benátky n/J, Most, Telford Tigers – Anglie), Útočníci: Lukáš TONDR (1988) – (Liberec, Mladá Boleslav, Benátky n/J, Nymburk), Michal NEVYHOŠTĚNÝ (1987) – (Liberec, Benátky n/J, Vrchlabí, Most), Jan VÍŠEK (1981) – (Liberec, Beroun, Benátky n/J)
Ve 33. kole se střetnou v bitvě o 1. místo v tabulce celky HC Baník Sokolov (1) a HC Jablonec (2). Oba týmy od sebe dělí pouze bod v ligové tabulce.

Vzájemná utkání 2017 – 18:

Sokolov – Jablonec 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)

Branky: 5. Kašpar, 10. Trapl, 28. D. Hruška, 43. Šik – 7. Bříška, 28. Brokeš, 33. L. Tondr, 46. Pilař, 52. Babec

Jablonec – Sokolov 4:7 (2:3, 2:1, 0:3)

Branky: 6. Havlas, 13. Gecko, 30. M. Tondr, 40. Víšek – 31. a 59. Šik,58. a 60. D. Hruška, 5. Trapl, 9. Strunz, 16. Čejka.
Partnerem utkání 33.kola 2.ligy mezi HC Baník Sokolov a HC Vlci Jablonec n/N, které se hraje v sobotu 13.1.2018 od 17.30 hodin, je společnost LUMA Computer, spol. s r.o. – pan Luděk Makovec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:2

Branky a nahrávky: 36. Račanský (Čejka, Zadražil), 39. D.Hruška (T.Rohan, Šik), 58. Šmejc (Michálek, Trapl), 60. Hruška (Přindiš) – 16. Havlas (Víšek), 42. Víšek (Peřina)

HC Baník Sokolov: Kuchař (P. Hruška) – Kvapil, Gombár, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Račanský (A), Kuběna, Strunz, Čejka, Šmejc, Trapl, Zadražil, D. Hruška, T. Rohan, Sus. Trenér: Michal Jäger.

Rozhodčí: Jakub Šindel (Plzeň) – Petr Fiala (Sokolov), Bc. Patrik Goltsch (Teplice), Delegát: Sentenský