konec (0:2, 0:3, 0:3)

29.08.2017, 18:00 • RT TORAX Arena • Jan Meichsner

Tipsport: 9.8 10.0 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po městském derby:

Hostující celek HC Vítkovice Ridera jasně ovládl ostravské derby. Cestu k tomuto vítězství nastoupili hráči v modré už v první třetině kdy se gólové prosadili Lev a Stránský. Po druhé třetině byl stav 0:5 i díky dvěma slepeným zásahům ve 35. minutě. V poslední třetině přidali hosté ještě další tři branky a zvítězili 0:8.

Ode mne je to dnes vše, přeji krásný zbytek večera a těším se s vámi u dalších online přenosů. (19:58:33)

59:14

Klok pálil těsně nad horní tyč!

59:00

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:45

Kubáň raději přikryl puk a hra se přerušuje.

57:54

Roman nastřelil horní tyč!

56:48

Kubáň instinktivně vyrazil střelu Urbance od modré a zabránil deváté brance ve své síti.

54:16

Vítkovice právě vstřelily branku!
ONDŘEJ ROMAN obral jedno z domácích obránců o puk a následně zakončil do vrchní části branky! Bez asistence.

53:58

Stejskal jel sám na Dolejše, neměl však už v nohách mnoho sil a Roman jej stihl dobruslit!

53:15

Tomáš Jáchym ihned po buly získal kotouč a poslal jej na volného ROMANA SZTURCE – ten měl už snadnou práci a posunul puk do prázdné branky!. Asistence: Tomáš Jáchym.

52:14

Ballner se pokoušel prodrat mezi dvojící hostujících obránců – tím mu však zastavili přístup do útočného pásma.

51:20

Romanova formace dnes domácím zatápí nejvíce – teď si opět její útočné trio vypracovalo několik slibných příležitostí.

50:36

Zajímavě rozjetou akci Poruby zastavuje ofsajd.

49:48

Stránský byl v obrovské šanci, když se před brankou objevil nikým nechráněný puk! Vítkovický útočník ale při pokus o kličku nechal kotouč za sebou.

49:18

Dobrý zákrok Kubáně! Ten si našel prudkou střelu v chumlu bránících a clonících hráčů před svou svatyní!

48:42

Dolejš dobře položil svůj beton a vychytal Gelnarův pokus! Skóre se nemění!

48:42

Uvidíme trestné střílení, které provede Gelnar.

48:03

Tohle byla největší šance domácích – Bail ale po přihrávce upadl a nemohl zakončit.

0:8

Branky a nahrávky: 9. Lev (Trška, Dej), 14. Stránský (Tybor), 32. Tybor (Květon), 35. Lev (Olesz, Trška), 35. Stránský (Kurovský, Klok), 42. Květoň (Trška), 54. Szturc (Jáchym), 55. Roman

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň, (Kůdela) – Popela, Janota, Puškár, Adam, Dresler, Bail, Kaluža, Baca – Slavík, Haas, Zachar, Ballner, Káňa, Zdeněk, Luka, Gelnar, Schwarz, Ollender, Sztefek, Fojtík, Stejskal, Chomič

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Urbanec, Hrbas, Klok, Puzič, Výtisk, Trška, Krenželok, Rudl, – Květon, Roman, Tybor, Lev, Zdráhal, Kucsera, Kolouch, Dej, Stránský, Jáchym, Szturc

Rozhodčí: Mikula, Janda R.– Cirkl, Hlavatý

07:20 POR 2 Schwarz, hákování
08:21 VIT 0:1 Lev (Trška, Dej)
13:19 VIT 0:2 Stránský (Tybor)
21:33 POR 2 Káňa, hákování
28:39 VIT 2 Kurovský, podražení