Menu

Fotbal

Belgická liga

Sint-Truiden VV – Standard Lutych

1:0

konec (0:0)

13.08.2017, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • 3. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.4 3.3 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Sint-Truidenu se radují z cenné domácí výhry nad silným Standardem Lutych. Vše podstatné se událo až v závěru, o kterém se bude v Belgii ještě hodně dlouho mluvit. V 86. minutě byl nejprve velmi přísně vyloučen po druhé žluté kartě hostující obránce Fai. Když pak v nastavení dostal po zásahu videorozhodčího červenou kartu i Orlando Sá, tak hráči Standardu už jen nevěřícně kroutili hlavami. V 93. minutě je navíc potopil vlastní brankář Ochoa, který centrovaný míč přizvedl jen za sebe, kde balón uklidil do sítě Yohan Boli. Celek z Lutychu asi bude cítit velkou křivdu. (22:02:37)

90+7

Konec zápasu.

90+5

Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Yohan Boli, přichází Dimitrios Goutas.

90+5

Hosté to ještě zkoušejí. Moc nescházelo a k míči se dostal před bránou Mpoku.

90+3

90+3. Yohan BOLI - 1:0

90+3

Sint-Truiden právě vstřelil branku!
Domácí nakonec přesilu o dva hráče využívají! Kotyschův centr Ochoa neudržel, míč přizvedl jen nad sebe a YOHAN BOLI ho hlavou dorazil do prázdné brány. Hosté teď asi cítí velkou křivdu, ale tohle byla hrubka jejich gólmana.

90+1

A po zmíněné poradě dostává červenou kartu Orlando Sá! Hostující hráči jen nevěřícně zírají! Sá vypadá, že vůbec netuší, za co je vyloučen. No, to je neskutečný závěr.

90

Sudí se jde o něčem radit s videorozhodčím, který je během zápasů Jupiler League k dispozici. Zatím nevíme, co se děje.

89

Hosté ale z rychlého kontru zahrozili. Belfodil posílal z levé strany před bránu dobrý centr, který lapil těsně před Orlandem Sá Kenny Steppe.

88

Fai smutně sedí na schodech v tunelu, kterým hráči přicházejí z šaten na trávník. Jeho spoluhráči budou muset dohrát závěrečné minuty v deseti.

86

86. Červená karta po 2. žluté

86

Tak tohle bylo hodně přísné! Collins Fai předskočil v souboji Botaku a odehrál před ním míč do bezpečí. Rozhodčí ale viděl nedovolený zákrok a po druhé žluté kartě posílá hostujícího obránce pod sprchy. Hráči Standardu protestují, nemohou věřit, že se za tohle vylučovalo!

83

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Edmilson Junior, přichází Ishak Belfodil.

81

Další příležitost hostí! Ndongala mohl v hokejově vypadajícím přečíslení nahrávat Edmilsonovi, ale přihrávku poslal za něho. Balón sice doběhl Marin, ale musel pro něj do strany a bylo po šanci. Pokud by Edmilson balón dostal, tak by už asi nebylo co řešit.

79

79. Na druhé straně spálil velkou šanci Edmilson.

79

Hosté okamžitě odpověděli rychlým kontrem! Mpoku poslal do úniku Edmilsona, který tváří v tvář Steppemu vypálil vedle vzdálenější tyče!

78

78. Po Botakově nabídce mnoho nescházelo, aby domácí dostali míč za brankovou čáru.

78

Teď byli domácí blízko! Jordan Botaka poslal míč do malého vápna a moc nescházelo, aby ho Boli nebo Asamoah uklidili zblízka do sítě!

76

Rozběhla se už závěrečná čtvrthodina. Dělba bodů byla za dosavadní průběh asi zasloužená.

Sint-Truiden VV – Standard Lutych

1:0

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 90+3. Boli

Karty:   22. Teixeira (SIT), 32. Kotysch (SIT) – 33. Fai (STA), 44. Scholz (STA), 51. Bokadi (STA)   86. Fai (STA)   90+1. Sá (STA)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:3.

Sint-Truiden VV: Pirard (46. Steppe) – Kotysch, Teixeira, Kitsiou, De Petter – Botaka, De Norre (69. Asamoah), De Sart, Charisis – Boli (90+5. Goutas), Gueye.
Náhradníci: Steppe – Bezus, Matarrese, Asamoah, Bourard, Abrahams, Goutas.

Standard Lutych: Ochoa – Fai, Scholz, Laifis, Pocognoli – Agbo, Bokadi (62. Marin) – Edmilson Junior (83. Belfodil), Mpoku, Dossevi (67. Ndongala) – Sá.
Náhradníci: J-F. Gillet – Emond, Ndongala, Marin, Lučkevič, Kosanović, Belfodil.

Rozhodčí: A. Boucaut