20.05.2017, 15:30 • Audi-Sportpark • 34. kolo • Jan Mládek

Tipsport: 2.4 3.6 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

41

41. Pascal GROß - 1:1

41

Ingolstadt právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil PASCAL GROSS, který ji dokázal chladnokrevně proměnit. Ingolstadt tedy čtyři minuty před koncem prvního poločasu vyrovnává stav utkání na 1:1.

2

2. Donis AVDIJAJ - 0:1

2

Schalke právě vstřelilo branku!
Z rohového kopu nic nebezpečného pro Schalke nevzniklo. Ovšem nebezpečí vzniklo před brankou domácích. Po rychlé kombinaci ve středu hřiště se dostal k míči DONIS AVDIJAJ, který hned ve druhé minutě překonal bezmocného brankáře domácích. Asistence: Leon Goretzka.