1:2
konec (1:0)
26.07.2014, 10:20 • Městský stadion • MCh
live na Tipsport: 5.5 4.2 1.45 live navsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.5 - 4.2 - 1.45
90+2
90
88
86
84
82
Havířov – Třinec 1:2, gól na 1:2 Čelůstka: http://t.co/X7Z7CEbceb prostřednictvím @YouTube— Igor Mainka (@igor_mainka) July 26, 2014
Havířov – Třinec 1:2, gól na 1:2 Čelůstka: http://t.co/X7Z7CEbceb prostřednictvím @YouTube
MFK Havířov – FK Třinec
Zpět na online
Branky: 11. Paleček (vla.) – 56. Lukáš, 80. Čelůstka
Karty:
Neproměněná penalta:
MFK Havířov: Směták – Večera, Cenek (72. Zupko), Babič, Skoupý, Matušovič, Racko, Förster (78.Pištěk), Omasta, Michalčák, Wojnar Náhradníci: Stach, Pištěk, Zupko, Kučera, Trmal, Vachtarčík, Valla Trenér:
FK Třinec: Paleček – Matoušek, Lukáš (72. Dedič), Malíř (46. Joukl), Lisický, Čelůstka, Hupka, Ceplák (90. Sporysz), Motyčka, Smetana, Málek Náhradníci: Švábík, Sporysz, Joukl, Gomola, Bruk, Dedič Trenér:
Rozhodčí: Marek Emanuel – Kotlík Radek, Caletka Petr
Diváci: 300
Hr. Králové – Teplice • konec (90+2) 17:00 0:0
Příbram – Plzeň • konec (90+2) 17:00 2:2
Jablonec – Brno • konec (90+2) 17:00 2:0
Slovácko – Slavia • konec (90') 20:15 1:2
Kladno – Písek • konec 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko • konec (90+1) 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha • konec 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín • konec 10:15 2:0
Havířov – Třinec • konec (90+2) 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov • konec (90') 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov • konec (90') 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim • konec (90') 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy • konec 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové • konec 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč • konec 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice • konec (88') 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín • konec (90+1) 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov • konec 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. • konec 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr • konec 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc • konec 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. • konec 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov • konec (90') 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) (90') 17:00 2:2
Sušice – Domažlice • konec 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim • konec 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice • konec 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž • konec 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava • konec 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná • konec 17:00 0:2
Tasovice – Zlín • konec 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek • konec 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo • konec (90') 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí • konec (90+3) 17:00 2:3
Brozany – Benešov • konec 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov • konec (90') 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad • konec 17:00 2:0
Ružomberok – Dunajská Streda • konec (90+2) 18:30 1:1
B. Bystrica – Myjava • konec (90+1) 19:00 0:0
Karviná – Olomouc • konec (90+1) 11:00 1:0
Liberec – Jihlava • konec (90+2) 13:00 1:2
Žilina B – Šaľa • konec (90+2) 17:00 3:0
Skalica – Trnava B • konec 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 • konec 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie • konec 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín • konec (90+2) 17:30 4:2
Prešov – Poprad • konec (90+1) 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava • konec (90+1) 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice • konec (90+3) 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov • konec (88') 17:30 5:0
Nitra – Dubnica • konec (90+2) 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš • konec (90+4) 19:30 1:0
Waasland-Beveren – Club Brugge • konec (90+4) 18:00 0:2
Lierse – Oostende • konec (90+5) 20:00 2:0
Westerlo – Lokeren • konec (90+4) 20:00 1:0
Cercle Brugge – Gent • konec (90+3) 20:00 0:0
Wolfsberger – Austria • konec (90+3) 16:30 4:0
Rapid – Ried • konec (90+5) 19:00 1:0
Wiener – Salzburg • konec (90+3) 19:00 0:5
Manchester Utd. – AS Řím • konec (90+3) 22:10 3:2
Sparta – Slavia • 1. poločas (1') *07:00 0:0
90+2
90
90
90
88
86
84
82
MFK Havířov – FK Třinec
1:2
konec (1:0)
Zpět na online
Branky: 11. Paleček (vla.) – 56. Lukáš, 80. Čelůstka
Karty:
Neproměněná penalta:
MFK Havířov: Směták – Večera, Cenek (72. Zupko), Babič, Skoupý, Matušovič, Racko, Förster (78.Pištěk), Omasta, Michalčák, Wojnar
Náhradníci: Stach, Pištěk, Zupko, Kučera, Trmal, Vachtarčík, Valla
Trenér:
FK Třinec: Paleček – Matoušek, Lukáš (72. Dedič), Malíř (46. Joukl), Lisický, Čelůstka, Hupka, Ceplák (90. Sporysz), Motyčka, Smetana, Málek
Náhradníci: Švábík, Sporysz, Joukl, Gomola, Bruk, Dedič
Trenér:
Rozhodčí: Marek Emanuel – Kotlík Radek, Caletka Petr
Diváci: 300
Synot liga
Hr. Králové – Teplice • konec (90+2) 17:00 0:0
Příbram – Plzeň • konec (90+2) 17:00 2:2
Jablonec – Brno • konec (90+2) 17:00 2:0
Slovácko – Slavia • konec (90') 20:15 1:2
Pohár FAČR
Kladno – Písek • konec 10:15 3:4
Vyšehrad – Táborsko • konec (90+1) 10:15 1:4
Aritma – Admira Praha • konec 10:15 1:2
Neratovice – Vltavín • konec 10:15 2:0
Havířov – Třinec • konec (90+2) 10:20 1:2
Karlovy Vary – Sokolov • konec (90') 10:30 0:7
Český Brod – Převýšov • konec (90') 17:00 0:7
Ústí n/O – Chrudim • konec (90') 17:00 0:2
Jablonec n. J. – Zápy • konec 17:00 1:0
Olympia Radotín – Dvůr Králové • konec 17:00 2:1
Hranice – Orlová • po penal. (4:3) 17:00 1:1
Pelhřimov – Třebíč • konec 17:00 0:1
D. Benešov – Uničov • po penal. (2:3) 17:00 1:1
Žďár n/S – Rosice • konec (88') 17:00 1:3
Petrovice – Hlučín • konec (90+1) 17:00 0:1
Vyškov – Prostějov • konec 17:00 1:2
Litoměřicko – Ústí n. L. • konec 17:00 1:4
Dobrovice – Králův Dvůr • konec 17:00 3:0
Slavičín – Olomouc • konec 17:00 0:6
Jíloviště – Meteor • po penal. (4:2) 17:00 1:1
Cheb – Bohem. Pr. • konec 17:00 0:3
Hořovicko – Tachov • konec (90') 17:00 0:1
Krupka – Chomutov • po penal. (3:4) (90') 17:00 2:2
Sušice – Domažlice • konec 17:00 1:5
Turnov – Pardubice • po penal. (2:4) 17:00 1:1
Klatovy – Most • po penal. (4:2) 17:00 0:0
Doubravka – Vlašim • konec 17:00 0:9
Česká Třebová – Živanice • konec 17:00 0:4
Velké Karlovice – Kroměříž • konec 17:00 0:1
Rýmařov – Zábřeh • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Blansko – HFK Olomouc • po penal. (4:3) 17:00 0:0
Nový Jičín – Opava • konec 17:00 0:1
Kozlovice – Karviná • konec 17:00 0:2
Tasovice – Zlín • konec 17:00 1:3
Brumov – Frýdek-Místek • konec 17:00 0:3
Líšeň – Znojmo • konec (90') 17:00 1:3
Břeclav – Vel. Meziříčí • konec (90+3) 17:00 2:3
Brozany – Benešov • konec 17:00 2:1
Kutná Hora – Žižkov • konec (90') 17:00 0:7
Vysoké Mýto – Letohrad • konec 17:00 2:0
Niké liga
Ružomberok – Dunajská Streda • konec (90+2) 18:30 1:1
B. Bystrica – Myjava • konec (90+1) 19:00 0:0
Celostátní liga staršího dorostu
Karviná – Olomouc • konec (90+1) 11:00 1:0
Liberec – Jihlava • konec (90+2) 13:00 1:2
MONACObet liga
Žilina B – Šaľa • konec (90+2) 17:00 3:0
Skalica – Trnava B • konec 17:30 4:3
Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 • konec 17:30 0:1
Šamorín – Pohronie • konec 17:30 2:0
MFK Košice B – Dolný Kubín • konec (90+2) 17:30 4:2
Prešov – Poprad • konec (90+1) 17:30 5:1
Bardejov – Bodva Moldava • konec (90+1) 17:30 3:0
R. Sobota – Lok. Košice • konec (90+3) 17:30 2:1
MFK Zvolen – Trebišov • konec (88') 17:30 5:0
Nitra – Dubnica • konec (90+2) 19:30 2:0
Michalovce – L. Mikuláš • konec (90+4) 19:30 1:0
Belgická Jupiler Pro League
Waasland-Beveren – Club Brugge • konec (90+4) 18:00 0:2
Lierse – Oostende • konec (90+5) 20:00 2:0
Westerlo – Lokeren • konec (90+4) 20:00 1:0
Cercle Brugge – Gent • konec (90+3) 20:00 0:0
Rakouská Bundesliga
Wolfsberger – Austria • konec (90+3) 16:30 4:0
Rapid – Ried • konec (90+5) 19:00 1:0
Wiener – Salzburg • konec (90+3) 19:00 0:5
International Champions Cup
Manchester Utd. – AS Řím • konec (90+3) 22:10 3:2
1. liga žen
Sparta – Slavia • 1. poločas (1') *07:00 0:0