Jihlava – Zlín 1:2
17:30, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 27. Šik (Kowalczyk) – 3. Ondráček (Pospíšil), rozh. náj. Mrázek
Vsetín – Pardubice B 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Klímek (Ondračka, Rob), 39. Berger (Rob, Říha), 59. Rob (Žukov) – 21. Rákos (T. Urban, Půhoný)
Litoměřice – Kolín 5:6
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 8. Válek (Holý, Jícha), 20. Guman (Svoboda V, Procházka), 27. Svoboda V, 37. Jícha (Slavíček), 38. Kuťák (Svoboda V) – 13. Veselý (Čáp, Z. Král), 24. Koukal (Gaspar, Veselý), 35. Piegl (Moravec, Síla), 40. Ouřada (Naar, Moravec), 48. Z. Král (Veselý, Koukal), 61. Z. Král (Veselý, Koukal)
Třebíč – Frýdek-M. 5:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Bittner (Psota), 12. Kovář (Meluzín, Svoboda II), 37. Dočekal (Holec, Bořuta), 53. Krliš (D. Michálek, Ferda), 63. Holec (Vodný, Doudera) – 8. Svačina, 30. A. Zeman (Svačina), 45. Š. Havránek (Haas, Hotěk), 60. Š. Havránek (Lyszczarczyk, Teper)
Sokolov – Šumperk 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Vracovský (Pohl, Tomek), 13. Kverka (Safin, Pohl), 17. Tomek (Tomi), 25. Zadražil (Švec) – 12. Eliáš (Kohút), 19. Kunst, 28. Kohút (Bernat), 46. Žálčík (Bartoš, Drtil), 52. Průžek (Vachutka)
Prostějov – Poruba 2011 3:4
18:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 47. Pěnčík (Jandus), 50. Pěnčík (Burian), 54. Vlach (Jansa, Staněk) – 16. Šoustal, 23. Sedlák (Šoustal, Šlahař), 52. Pšurný (Šlahař, Lemcke), rozh. náj. Pšurný
Přerov – Slavia 3:2
18:00, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 26. Pechanec (Indrák, Svoboda III), 35. Doležal (Svoboda I), rozh. náj. Okál – 14. Simon (Kern), 19. Kern (Žejdl)
Ústí n/L – Děčín 2:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Berčík (Kučera, Smola), 36. Kordule (Záruba, Costa) – 17. D. Tůma (Faigl, Volráb)
Chomutov – Klatovy 6:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Chlouba (Havel, Koláček), 16. Chrpa (Lukeš, Hübl), 27. Koláček (Kostourek, Príhoda), 43. Lukeš (Charousek, Seemann), 45. Koláček (Kostourek, Charousek), 56. Chrpa (Charousek, Hübl) – 4. Ženíšek (Malát), 28. D. Roubal (J. Roubal, Matoušek)
Letňany – Vrchlabí 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Arnošt, 17. Uhlík (Arnošt, Havelka), 20. Arnošt (Wojnar), 43. Kellerstein (Uhlík), 49. Řepík (Kastner), 60. Hozák (Labuzík, Kellerstein) – 14. D. Chalupa (Moník, Chrtek), 21. Moník (Urban, Chalupa)
Benátky n/J – Hronov 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Stehlík (Šafránek), 63. Antoš (Šíma) – 25. Hovsepyan (Amirov, Akhmetianov)
Jablonec n/N – Řisuty 5:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Foerster (V. Strnad, Dušek), 26. Dušek (Strnad), 29. Kačírek (Had), 37. Maďar (Plíhal, Had), 41. Dušek (Pavlů, V. Strnad) – 20. Okegawa (Keszi, Janeček), 32. Potěchin (Janeček, J. Strnad)
Písek – Příbram 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Pouzar (Prášek) – 14. Káník (Josefus, Hasman), 21. Josefus (Hasman, Káník), 43. Gengel (Saňa), 47. Pinkas (Dragoun, Gengel), 48. Eret (Hasman, Saňa)
Mostečtí Lvi – Cheb 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Šimeček (Procházka), 59. Šimeček (Kýhos, Kroupa), 60. Mical (Řehoř)
Tábor – Kobra 6:3
18:07, konec
Branky a nahrávky: 18. Bárta (Hubata), 20. Vlček (Vala, Severa), 28. Šulek (Plášil, Suchánek), 51. Dančišin (Suchánek), 55. Vlček (Zíb, Chocholoušek), 55. Endál (Bárta, Dančišin) – 2. Novák, 25. Martínek, 50. Zídek (Kolda)
Zlín – Technika Brno 10:1
16:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Dubrava (Páže), 3. Kubečka (Páže, Synek), 7. Bouček (Marek), 19. Dubrava (Kubečka, Páže), 26. Škrip (Janeba), 32. Venený (Škrip), 34. Škrip (Venený, Coufalík), 44. Škrip (Venený, Janeba), 46. Škrip (Venený, Coufalík), 60. Škrip – 16. Bičan
Kometa Brno – Warriors Brno 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Béreš (Halaš, Petrčka), 22. Hartl, 27. Halaš (Rous), 51. Halaš (Bango), 56. Hamák (Komínek), 58. Hartl (Béreš) – 18. Kremer (Olšák), 30. Kremer (Eliáš), 59. Bubílek (Kremer)
Kometa Brno – Warriors Brno 12:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Krukouski (Hromek), 9. Dvořák (Dvořák), 14. Drábek (TS), 16. Dvořák (Hýsek), 31. Rozhon (Máša, Eich), 38. Rozhon (Mátl), 40. Muroň (TS), 43. Krukouski (Hromek), 53. Mátl (Krukouski), 54. Hýsek (TS), 55. Dvořák (Hýsek), 58. Krukouski (Hromek, Říha) – 16. Fiedler (Dolníček), 57. Zahradník (Kozlíček)