Menu

Hokej »

Olympijské hry - ženy

05:10, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 29. Cameranesiová (Panneková, Barnesová), 32. Carpenterová (Kesselová, Kellerová) – 15. Jennerová (Fillierová, Poulinová), 32. Jennerová (Nurseová), 35. Rattrayová (Spoonerová, Zandeeová-Hartová), 38. Poulinová (TS)

09:40, po s.n. (1:0) (Sk. B)

Branky a nahrávky: 4. H. Tokoová (Aoj Šigaová, A. Tokoová), 41. H. Tokoová (Kubová, A. Tokoová), rozh. náj. Kubová – 27. Křízová (Vanišová), 46. Mlýnková

14:10, konec (Sk. A)

Branky a nahrávky: 10. Rantalaová (Niskanenová), 19. Karvinenová (Nieminenová, Tulusová), 28. Nylundová (Vanhanenová, Rantalaová), 31. Tuominenová (Laitinenová), 32. Hiirikoskiová (Tulusová, Tapaniová)

14:10, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 4. Nordinová (Lundinová), 36. Johanssonová (Lundinová, Waxinová), 60. Berglundová (Ljungblomová) – 35. Oksbjergová (Jakobsenová, Friis-Hansenová)

Tipsport extraliga (ČR)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 23. Pulpán (Koblasa, O. Beránek), 51. T. Mikúš (Koblasa, Pulpán), 63. Redlich (O. Beránek) – 37. Marcinko (Chmielewski, Martin Růžička), 41. Hrehorčák (M. Adámek)

17:30, po prodl.

Branky a nahrávky: 65. K. Wood (A. Kubík)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 46. J. Ondráček (Šenkeřík, Vondrka), 48. Vondrka (Štencel), 57. Vondrka (Holec, Valský) – 16. Fridrich (A. Solovjov, Chlán), 51. Jakub Stehlík (Marosz)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 23. P. Kolouch (Navrátil), 38. Lichanec (Burian, Dujsík), 53. J. Knotek (Ondrušek, Navrátil), 56. Kusko (Olesz, Rašner) – 19. Estephan (P. Zdráhal)

Chance liga

17:00, konec

Branky a nahrávky: 9. Š. Jelínek (Račuk, A. Havlík), 11. Jiránek (A. Havlík, Račuk), 29. Mrázek (Klimíček, J. Kloz) – 28. Čmiel (Ján Blaško, M. Hrubec)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 48. Střondala (L. Bittner) – 10. Ouřada, 27. Jankovský (David Šafránek, Z. Král), 39. Jan Veselý (Z. Král, David Šafránek)

NHL

01:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 37. Matthews (W. Nylander, Tavares), 40. Matthews (Rielly, Marner), 55. Marner (Liljegren), 63. Marner (Rielly, Tavares) – 14. Niederreiter (Cole, M. Nečas), 41. A. DeAngelo (Fast, Slavin), 50. Stepan (A. DeAngelo, Lorentz)

01:00, konec

Branky a nahrávky: 17. N. Paul (C. Brown, Formenton), 28. Holden (Sanford, Kastelic), 29. Gaudette (Chabot, Tierney), 52. C. Brown (N. Paul, Zub) – 12. N. Hischier (Bratt, Severson)

DHL extraliga juniorů

12:45, konec

Branky a nahrávky: 27. Sedláček I. (Sedláček J.), 39. Hrnčíř (Otava) – 13. Černý (Svoboda T., Krasanovský), 23. Cháb (Rindoš, Svoboda T.), 30. Rindoš (Cháb), 31. Rykl (Ekrt, Šilar)

16:45, konec

Branky a nahrávky: 40. Kulich (Nedvěd) – 5. Matuška (Kulich), 9. Strnad L., 24. Tomas (Matuška, Serov), 39. Matuška (Strnad, Tomas)

17:00, konec

Branky a nahrávky: 50. Eremíš (Houdek, Dvořák) – 8. Václavík (Bouček), 38. Vlasák (Brouček)

Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

16:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 5. Červenka, 40. Šantora (Pavlík), 48. Nekvapil (Rakus, Máša), 51. Eich (Bělohlav) – 57. Pilát (Hamrla, Uherek), 58. Holba (Pilát)

16:00, konec (Sk. B)

Branky a nahrávky: 9. Šimek, 16. Klíma (Šimek), 19. Šimek (Král), 26. Mach (Jón, Bezpalec), 35. Vencl, 45. Klíma (Šimek), 60. Šimek (Klíma) – 5. Holinka (Rybnikár, Pohludka), 10. Holub, 17. Pohludka (Solowski), 31. Kubiesa (Holinka, Dravecký), 60. Gerych (Masnica, Pohludka)

Extraliga dorostu - o účast v play-off

16:00, konec (Sk. C)

Branky a nahrávky: 53. Hnát (Buzinkay), 57. Pluhař (Štulc) – 10. Peroutka (Jakub Bednařík, Jonáš Bednařík), 14. Peroutka (Šprynar), 20. Horský (Šprynar, Čech), 47. Peroutka (Kladivo, Jakub Bednařík), 50. Peroutka (Dudáček, Kladivo)

16:00, konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 8. Štípek (Štěpánek, Uhlík), 11. Příhoda (Smrž), 17. Nácovský (Příhoda)

16:00, konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 44. Šindelář – 2. Ondruš (Bernard), 19. Bakus (Teplý), 39. P. Mrtka (Koubek), 47. Kupriianov (Teplý)

16:15, konec (Sk. D)

Branky a nahrávky: 11. Kaštánek, 12. Fiala (Matěcha), 15. Vrba (Novák, Kučera), 28. Lempach (Bartoň, Hiemer) – 23. Schuppler (Fábera), 31. Aulický (Schuppler, Willmann), 38. Humeník (Drančák)

Tipos Extraliga (SR)

sk 17:30, konec

Branky a nahrávky: 9. Saucerman (Parshin, Slovák), 26. Šedivý (Ihnačák, McPherson) – 11. Atwal

sk 18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 47. Varga – 44. Sojčík (Berisha, Lemcke), 61. Kudla (Švec, Hudec)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 8. Török (Hraško, Marcinek), 20. Saracino (Krieger, Kotvan), 22. Saracino (Jedlička, Puliš), 39. Krieger (Diakov, Leskinen), 60. Jedlička – 18. Livingston (Arniel, Drgoň), 33. D. Bondra (Livingston, M. Hudec), 54. Arniel (Svitana)

1. liga (SR)

sk 18:00, konec

Branky a nahrávky: 42. Pulščák (Srnka, Magdolen) – 5. Juščák, 9. Nauš (Toma, Dírer), 9. Fafrák, 30. Poliaček (Nemec, Pacalaj), 36. Nemec (Dírer)

sk 18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 10. Kováč (Gubo, Laššo), 11. Kluka (Tomčák, D. Gergel), 45. Bystričan (Kluka, Vereš) – 20. Beták (Tyczynski, Mi. Kristín), 40. Vaňo (Beták), 47. Ďuriš (Beták, Tyczynski), 61. Ďuriš (Tyczynski, Beták)

Krajská liga: Ústecký kraj

18:30, po s.n.

Branky a nahrávky: 16. Kuchař (Urych, Kubica), 17. Dobrov (Kubica), 25. Kubica (Urych), 28. Kubica (Matuška), 38. Kuchař (Kubica) – 4. Strunz (Hrdlička), 7. Hradecký (Stoklásek), 29. Bartók (Mojžíš, Macháček), 33. Stoklásek (Strunz, Hradecký), 59. Macháček (Hradecký), 60. Mojžíš (TS)

Liga juniorů

19:00, konec

Branky a nahrávky: 35. Hrdlička (Kubíček), 57. Dvořák (Kubíček) – 5. Kreuzman (Pitel), 7. Kříž (Andrle), 10. Kříž (Kurfürst, Kovařík), 32. Hollar (Kreuzman), 35. Hrakholski (Dubský)

Regionální liga juniorů

18:00, konec

Branky a nahrávky: 47. Varvařovský (Blecha), 48. Valta (Neubert, Blecha) – 13. Bulva (Rubáček, Pulda), 26. Bulva (Pulda, Rubáček), 43. Bulva (Rubáček), 46. Vosyka (Znamenáček, Šťastný)

Liga starších žáků ''B''

17:30, konec

Branky a nahrávky: 14. Mašek (Koňák), 18. Zembol (Mašek), 19. Mizera (Zembol), 31. Mašek (Zahrádka), 50. Mikule (Zembol, Mizera), 56. Mizera – 11. Křížek, 23. Brych (Žižka), 25. Paulus (Černý), 28. Paulus (Křížek), 28. Paulus (Nosek), 36. Černý, 36. Nosek (Černý, Paulus), 49. Paulus (Černý), 56. Tylš (Rubín)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 60. Franek (Mandrysz) – 6. Belan (Kajzar, Porubčan), 26. Bjaček (Belan), 36. Kopa (Kajzar), 38. Valenta (Jemelík)

Liga mladších žáků ''A''

17:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Tokar (Sanejstr), 15. Somorovský (Čutta), 26. Cerman (Volavka), 37. Fadrhonc (Filo), 40. Čančík, 47. Volavka (Filo), 60. Zet (Tomka, Čančík) – 12. Mansfeld (Vrbata), 57. Vlček

Liga mladších žáků ''B''

16:00, konec

Branky a nahrávky: 32. Rajca (Hověžák), 35. Kaleta (Kotek), 54. Prunnerová (Rajca) – 4. Sikora (Milerský), 5. Häusler (Sentiván), 7. Sikora (Giecek), 11. Gebauer (Pečonka), 27. Sikora, 28. Gebauer (Pečonka), 34. Sentiván (Häusler), 44. Taraba, 56. Sikora, 59. Giecek, 59. Gebauer (Hodný)

16:00, konec

Branky a nahrávky: 16. Krejsa, 17. Novák, 28. Andrle, 53. Elčkner (Borek, Andrle) – 10. Minář, 32. Urban, 34. Urban (Černá), 37. Stránský (Stránský), 52. Stránský, 57. Stránský (Veselý)

16:15, konec

Branky a nahrávky: 19. Jelínek (Dubjak), 31. Dubjak (Moskvitin), 49. Cabadaj (Šabaka, Jelínek), 55. Pronin (Šabaka), 57. Moskvitin (Cabadaj, Kalaš), 59. Pronin (Šabaka) – 2. Stein (Gorej), 30. Hynčica

Slovenský pohár

sk 18:00, konec (Fin)

Branky a nahrávky: 30. Michnáč (Rajnoha) – 4. Safaralejev (Šmída, Vybiral), 22. Cíger (Koyš), 33. Markovič (Drtina, Koyš), 36. Cíger (Drtina, Koyš), 40. Drtina (Cíger, Markovič), 49. Š. Petráš (Jakubík, Drtina)