Plzeň – Kometa Brno 4:2
17:30, konec
Zlín – Mountfield HK 0:4
17:30, konec
K. Vary – Vítkovice 9:1
17:30, konec
Liberec – Třinec 5:0
18:00, konec
Olomouc – Litvínov 3:1
18:00, konec
Kladno – Mladá Boleslav 3:1
18:00, konec
Boston – Chicago 3:4
01:00, po prodl.
Montreal – Colorado 2:3
01:00, konec
Tampa – Minnesota 4:5
01:00, konec
NY Islanders – Vegas 3:2
01:00, po prodl.
Philadelphia – Arizona 1:3
01:00, konec
Columbus – NY Rangers 2:3
01:00, konec
Carolina – San Jose 3:2
01:10, po s.n. (1:0)
Dallas – Winnipeg 3:2
02:38, po prodl.
Calgary – Buffalo 4:3
03:00, konec
Litomyšl – Vsetín 1:8
17:00, konec (Sk. B)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:3
18:00, po prodl. (Sk. A)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 8:1
19:00, konec (Sk. B)
Chrudim – Žďár n/S 2:5
20:00, konec (Sk. A)
Vladivostok – Viťaz 3:1
10:30, konec
Novosibirsk – Jokerit 3:4
13:30, konec
N.Novgorod – Kazaň 3:4
17:00, konec
Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:4
17:00, konec
Minsk – Čerepovec 3:4
17:10, po s.n. (0:1)
Znojmo – Villach 3:0
18:30, konec (25)
Michalovce – Miskolc 3:6
17:30, konec
Košice – Zvolen 4:1
17:30, konec
Banská Bystrica – HC Slovan 2:1
18:00, po prodl.
Poprad – Detva 3:0
18:00, konec
Trenčín – MAC Budapešť 8:2
18:00, konec
Nitra – Nové Zámky 2:1
18:00, konec
Spišská N. Ves – Skalica 3:4
17:30, konec
Martin – Žilina 4:1
18:00, konec
Dubnica – Levice 1:0
18:00, konec
Topoľčany – Trnava 7:6
18:00, konec
Pov. Bystrica – Bratislava Capitals 2:5
18:00, konec
SuperG mužů, Beaver Creek
18:45, konec • Vítěz: M. Odermatt (SUI)
Sjezd žen, Lake Louise
21:30, konec • Vítěz: E. Ledecká (CZE)
závod na 5000 metrů žen
14:12, konec • Vítěz: I. Blondinová (CAN)
Kvalifikace HS134, Nižnij Tagil
15:45, konec • Vítěz: J. A. Forfang (NOR)
Villarreal – Atlético 0:0
21:00, konec
Frankfurt – Hertha 2:2
20:30, konec
Inter – AS Řím 0:0
20:45, konec
Fenerbahce – Gençlerbirliği 5:2
18:30, konec
Ostrava – Sparta 5:6
18:00, konec
Vítkovice – Liberec 13:7
19:00, konec
Chodov – Bohemians 8:3
19:00, konec
Česká Lípa – Pardubice 9:3
19:00, konec
Otrokovice – Královské Vinohrady 10:6
19:00, konec
Mladá Boleslav – Hattrick Brno 10:1
19:00, konec
Wizards Praha – Jerigo Plzeň 6:3
19:30, konec (11)
Kladno – Rapid Ústí n/L 2:6
20:00, konec (11)
Interobal Plzeň B – Dalmach Turnov 8:7
20:00, konec (11)
Pampuch Liberec – Oxyworld Baník Chomutov 6:13
20:30, konec (11)
Baník Ostrava – Třinec 4:7
19:30, konec (11)
VŠB-TU Ostrava – Ž. Vlci Brno 6:4
20:00, konec (11)
Hodonín B – Vyškov 6:7
20:30, konec (11)
FERRAM Opava – Jakubčovice nad Odrou 8:3
20:30, konec (11)