Menu

Další

Tiskové konference

Tisková konference AZ RESIDOMO Havířov

konec

11.09.2019, 11:00 • Centrum Lučina • Daniel Wróbel

Oficiální část tiskové konference skončila. Nikdo z novinářů nemá žádné dotazy. Loučím se s Vámi a brzy zase napočtenou. (11:25:09)
Jaroslav Mrowiec (prezident klubu):
Padlo tady jméno Davida Pastrňáka. Jsme rádi za jeho přístup k městu i nadále. Sám přichází k městu se spoustou nápadů. Sám říká, že každé ráno shlédne novinky v našem městě. Davidovi teda děkujeme, že si vždy najde chvíli a přicestuje do Havířova a pomáhá nám s různými akcemi a rozhovory.
Jan Maruna (kapitán A-týmu):
Za kluky a za kabinu můžu říct, že budeme hrát líbivý hokej jak dopředu, tak i dozadu. Děkuji.
Jiří Režnár (trenér):
Děkuje sponzorům a městu. Říká, že již všechno bylo řečeno. Dneska začíná první kolo a bude to hodně náročné. V prvním měsíci hrajeme hned 9 utkání. Máme hodně mladý tým a můžeme hodně rychle regenerovat. A jediné co chceme je hrát pěkný hokej.
Jan Rafaj(Generální manažer RESIDOMO):
Havířov se pro mě v poslední době stává symbolem. Ať už je to nové rozsvícení nápisu "Labužník", hokej nebo i seriál točený kolem hokeje v Havířově. Co se týče Davida Pastrňáka, tak dále nedá dopustit na město. Je velkým srdcařem. Rádi podporujeme tento sport v Havířově. Zajímavostí je i to, že jsme měli přes 2 000 návštěv na hokeji v rámci zaměstnanců naší společnosti. Rádi s klubem spolupracujeme na různých akcích i mimo led. Havířov žije a to se ukazuje i na číslech. Naše byty začínají být vyprodané. Začali jsme i s novou revitalizací Šumbarku. K tomuto by se hodili i skvělé výsledky v hokeji, jako tomu bylo v posledních letech.
Mgr. Daniel Vachtarčík:
Hokej v Havířově je velkým pojmem. Město Havířov tento klub rádo podporuje. Letos jsme na klub vyhradili okolo 14 miliónů korun. S tím, že je vše rozděleno zvlášť pro A-tým a mládež. Víme, že klub je schopný odchovat spoustu dobrých hráčů. Našim hlavním vzorem je, trojnásobný vítěz zlaté hokejky, David Pastrňák. Děkuji za pozornost a našemu týmu přeji skvělou sezónu a skvělý vstup do dnešního zápasu s Porubou.
Patrik Rimmel (manažer klubu):
Představuje systém soutěže. První domácí utkání nás čeká už tuto sobotu proti Vsetínu. Co se týče juniorské soutěže, tak společně se Vsetínem a Přerovem nadále bojujeme. Taky máme v týmu 17 odchovanců, což je nejvyšší číslo v celé soutěži. Celkově tým je hodně mladý, ale máme cíl jasný a tím je play-off. Dále představuje nové hráče a spolupráce s extraligovými týmy.
Jaroslav Mrowiec(prezident klubu):
Vítám všechny na dnešní tiskové konferenci. Jsem rád, že jsme se tady všichni sešli. Dnes nám začíná liga a jsme rádi za velkou podporu jak ze strany města tak fanoušků. Jsme na tento rok připraveni. Chceme udělat jak partnerům, tak městu dobrou reklamu.
Martina Kotulová(moderátor):
Vítá všechny přítomné na konferenci a představuje všechny hosty.
Zástupci tisku už jsou na svých místech a za pár chvil už si převezme slovo vedení klubu.
Zástupci klubu, města i společnosti Residomo se už pomalu scházejí.
Krásné středeční dopoledne všem. Za několik minut začne textový přenos z tiskové konference AZ RESIDOMO Havířov.
Předběžný program tiskové konference:
10:30 – 11:00 – příchod novinářů a hostů
11:05 – zahájení tiskové konference
11:05 – 11:25 – projevy
11:25 – otázky novinářů
12:00 – občerstvení + prostor pro individuální focení, rozhovory
Na této konferenci budou přítomni:
Za klub AZ RESIDOMO Havířov
Jaroslav Mrowiec (prezident klubu)
Patrik Rimmel (manažer klubu)
Jiří Režnár (trenér A-týmu)
Jan Maruna (kapitán A-týmu)
Za společnost Residomo
Jan Rafaj (generální ředitel)
Za město Havířov
Mgr. Daniel Vachtarčík (radní pro sport)
Vítáme vás u on-line přenosu z tiskové konference hokejového klubu AZ Residomo Havířov.
Tato konference se koná v Centru Lučina a bude začínat v 11:00.

Tisková konference AZ RESIDOMO Havířov

konec