07.09.2019, 10:00 • 1. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.29 7.53 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na začátku poslední minuty se ze sedmimetrového hodu prosazuje Kučera. (28:21)

59

Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Mucha). (28:20)

59

Po hostující ztrátě se do samostatného úniku dostal Magrla. Tohle nemohlo dopadnout jinak! (28:20)

57

Brňané šli rychle dopředu, Petrović snižuje. Na nějaký obrat to zatím nevypadá! (26:20)

56

Nechytatelná rána Mlotka. Pšenica nedokázal zareagovat, domácí hráč má obrovskou radost. (26:19)

55

Havlát se prodral mezi obranou soupeře, v pádu zakončoval k levé tyči! (25:19)

53

Petr Magrla teď chytře přehazoval vyběhnutého brankáře Pšenicu. Rozdíl ve skóre je pětibrankový! (24:19)

53

Nechytatelná levačka Stein. Hostující házenkář míč poslal přesně do šibenice. Bylo to z nějakých devíti metrů! (23:19)

50

Sedmička pro Brno. Kučera si věděl rady a snížil na rozdíl pěti branek! (23:18)

49

Pšenica míč vyrážel před sebe. K balónu se na šesti metrech dostal Brož, který se nemýlil! (23:17)

49

Tentokráte Hlípala nepřihrával a sám střílel. Bylo to správné řešení, pomohla mu ale teč bránícího hráče! (22:17)

48

Krkolomná akce. Cáb převzal balón na pozici pivota a spíše odhazoval balón. Ten skončil až za zády hostujícího brankáře! (22:16)

47

Hlípala posunul na Páleše, který z bezprostřední blízkosti zakončoval do horní konstrukce branky! Kučerka má obrovskou radost. (21:16)

46

Nejlepší možná odpověď. Postaral se o ni po individuální akci Mlotek! (21:16)

46

Hosté to teď skvěle sehráli. Kučerka se nestihl vrátit do branky včas a inkasoval šestnáctý gól! (20:16)

45

Po sérii hostujících gólů je tady druhý zásah domácího týmu v řadě. (20:15)

42

Po dlouhé době se trefují také domácí. Rozdíl ve skóre je už zase čtyřbrankový! (19:15)

41

Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná dvacetiminutovka. Hranicím se přestalo dařit na útočné polovině, hosté toho zase trestají! (18:15)

41

Brňané rozhodně nic nezabalili a stále bojují! Čtyřmi přesnými trefami teď snižují rozdíl ve skóre. (18:14)

40

Hosté ještě rozhodně nic nevzdávají. To byl třetí gól v řadě, znovu z rychlého brejku. Rozdíl ve skóre je pětibrankový! (18:13)

39

Bosák dostal skvělou přihrávku a běžel sám na branku. Zakončoval do šibenice! (18:12)

37

Druhý poločas má zatím naprosto jasný průběh (6:0). Cáb v tuto chvíli přelstil Pšenicu technickým zakončením! (18:10)

36

Cáb dostal dobrou přihrávku do levého křídla, poté zakončoval o palubovku. Pšenica si na úspěšný zákrok bude muset počkat! (17:10)

35

Po dalším zákroku Kučerky se na druhé straně trefil Magrla. Skóre druhého poločasu je už 4:0! (16:10)

34

Náskok domácího týmu narůstá. Brož se z pivota prosazuje tvrdou ranou do horní části branky! (15:10)

33

Domácí šli rychle dopředu. Rozebrali celou obranu soupeře a skórovali z levého křídla! (14:10)

32

Tak to byla individuální paráda, kterou se prezentoval Piwko. Rozdíl ve skóre je tříbrankový! (13:10)

30

Tím nejlepším možným způsobem, Brňané totiž také dokázali skórovat. Do konce první půle zbývá zhruba čtyřicet vteřin. (12:10)

29

Hraničtí házenkáři si berou tříbrankový náskok zpět! Jak odpoví soupeře? (12:9)

28

Za pár vteřin se rozeběhnou poslední dvě minuty první půle, je to už jen o dva góly! (11:9)

27

Hosté se po sedmi minutách dočkali změny ve skóre. V tuto chvíli snižují na rozdíl tří branek! (11:8)

26

Veterán Kučerka čaruje! Václav se ocitl tváří v tvář domácímu gólmanovi, který jej zastavil zákrokem nohou! (11:7)

22

Tak to byla paráda! Cement šel rychle dopředu. Po dobré předávce míče se k zakončení na pravém křídle dostal Magrla, který přehodil Fabiána a skóroval o tyčku! (9:7)

21

Totožná situace na druhé straně hřiště, Fulneček vrací svůj tým do vedení! (8:7)

20

O balón si na brankovišti řekl Páleš, který z nějakých šesti metrů překonal Kučerku! (7:7)

19

Hodně nečekané zakončení od Jiřího Havláta! Díky jeho podstřelu jdou domácí házenkáři dnes vůbec poprvé do vedení! (7:6)

17

Celé to vzal na sebe Mlotek. Ten z nějakých osmi metrů zakončoval do protipohybu hostujícího brankáře. Začínáme od začátku! (6:6)

16

Sedmičku sice Magrla neproměnil, jenže po zákroku Fabiána se balón odrazil zpět k domácímu hráči, který se napodruhé už nemýlil! (5:6)

15

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Marek Páleš). (4:6)

15

Janíček běžel sám na Kučerku. Nejprve naznačil střelu, poté zakončoval do horní části branky! (4:6)

14

Domácí šli ihned dopředu, Mucha překonal Fabiána a snížil! (4:5)

14

Hosté teď celou akci sehráli do pravého křídla, odkud přišlo úspěšné zakončení o palubovku! (3:5)

13

Kučera vs. Kučerka. První jmenovaný byl úspěšný a poslal svůj tým do těsného vedení! (3:4)

10

Sám na branku běžel Magrla, který bez větších problémů překonal Fabiána a srovnal! (3:3)

7

Blesková odpověď na druhé straně palubovky, kde se prosazuje Mucha! (2:3)

7

Před Janíčkem se otevřela obrana soupeře. To nemohlo dopadnout jinak! (1:3)

6

Poprvé se prosazují také domácí. Mlotkovi pomohla teč na bloku, hostující brankář byl bez šance! (1:2)

6

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Libor Horut). (0:2)

4

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein). (0:2)

3

Páleš proletěl brankovištěm a podruhé se dnes zapsal do střelecké listiny! (0:2)

1

K odraženému míči se dostal Páleš, který z bezprostřední blízkosti překonal Kučerku! (0:1)

28:21

TJ Cement Hranice: Kučerka, Štolcar – Jan Šmíd, Piwko, T. Mlotek, Mucha, Menšík, Havlát, T. Cáb, Cabák, Magrla, Brož, Indrák, Fulneček, Pernička.

SKKP Handball Brno: B. Pšenica, Fabián – Hlípala, Vaněk, Václav, Horut, Václav, Koubek, Dostalík, K. Petrović, Burget, Kučera, Páleš, Stein, Janíček, Bosák, O. Číž.

Rozhodčí: Kichner, Vacula