Evropská liga (předkola)

PSV Eindhoven – FK Haugesund

0:0

konec (0:0)

15.08.2019, 20:30 • Philips Stadion, Eindhoven, Nizozemí • 3. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.12 7.5 16.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:24:04)
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:10.
Je konec, už se nic nestane, PSV se protrápil do dalšího předkola! Dnes v souboji s norským soupeřem odehrál slušnou první půli, v té druhé to ale bylo jen o velkém strachování se, neboť Haugesund se dostával také do útočení a zejména akce z poslední desetiminutovky volaly po gólu. Nicméně hostům se skórovat nepodařilo, což v součtu s prvním zápasem znamená jejich konec v pohárové Evropě.

90+3

90+2

Žlutou kartu dostává Michal Sadílek (PSV Eindhoven).

90+2

Ještě rohový kop pro Haugesund, Velde rozehrál z levé strany, do vápna šel i gólman Sandvik, domácí se ale ubránili.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90+1

Gakpo (PSV) rozehrál roh z levé strany, na hranici malého vápna hlavičkuje těsně vedle branky Haugesundu Malen.

90

Hodně důležitý okamžik pro PSV, které získává roh z levé strany a také cenné vteřiny.

89

Dlouhý výkop Zoeta končí na polovině Haugesundu, tam míří do autu po odkopu jednoho z bránících hráčů.

87

Eindhoven přečkal krizové situace z 82. a 85. minuty, domácí si zahrávají... pokud by se Haugesundu podařilo skórovat, čekalo by nás prodloužení.

85

Střídání v týmu FK Haugesund: ze hřiště odchází Leite, přichází Nielsen.

85

85. Bruno Leite (Haugesund) trefuje tyč!

85

Obrovská šance Haugesundu, druhá v krátké době po sobě, po efektní patičce Samuelsena vypálil z první Portugalec Bruno Leite, který orazítkoval tyčku domácí branky!

84

Mohammed Ihattaren (PSV) rozehrál roh z pravé strany, akce domácích ale končí ofsajdem, v němž se ocitá Teze.

83

Na druhé straně vybojovali domácí roh, který rozehrají z pravé strany.

82

82. Samuelsen (Haugesund) posílá hlavou míč těsně vedle branky PSV

82

Velde (Haugesund) rozehrál již třetí roh v řadě, opět z levé strany. Míč se dostal na pravou stranu, odkud odcentroval Niclas Sandberg, na jehož hlavičku naskočil Samuelsen (Haugesund) a hlavou poslal míč těsně vedle branky PSV, to bylo o milimetry!

81

Další roh pro Haugesund, z levé strany opět rozehrál Velde, jehož centr ale nenašel ve vápně PSV vůbec nikoho.