1:4

konec (1:0, 0:1, 0:3)

15.08.2019, 18:00 • Hala Polárka • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 5.9 5.8 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Frýdek-Místek nakonec prohrává utkání, ve kterém vedl a první dvě třetiny hrál velmi dobře! Třetí třetina už ale byla značně horší, hráčům puky odskakovaly, sklouzávaly, nebyli tak důslední při bránění a posílali špatné přihrávky. A to je nakonec možná stálo výsledek. Nejprve udeřil v 54. minutě Růžička. A ten stejný hráč upravil na konečných 1:4 do prázdné branky. Nakonec tak domácí utrpěli porážku 1:4. (20:05:56)

59:42

59:32

Třinec právě vstřelil branku!
Autorem branky je RŮŽIČKA. Domácí ztratili kotouč kousek před brankou, kde byl Martin RŮŽIČKA, a ten již jen slabě uklidil puk do odkryté branky. RŮŽIČKA může slavit hattrick!

59:01

Domácí odvolávají brankáře!

58:32

Další špatné přihrávky připravují domácí hokejisty o šance a taky čas, kterého už moc nezbývá.

58:00

Byly ohlášeny poslední dvě minuty poslední třetiny!

57:42

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Rehorčák – 2 min., podrážení).

57:16

Frýdek-Místek se brání a nemůže z obranného pásma. Ani Třinec teď ale nebyl přesný v přihrávkách a proto se nyní do žádné šance nedostal.

55:41

Odražený puk od mantinelu našel před brankou Milan Doudera, ale zakončil jen do hrudi Danečka.

55:28

Domácí vyhodili na zakázané uvolnění a buly v jejich obranném pásmu zase vyhrál Třinec.

54:18

Domácí jako by ztratili dech. Nebruslí už tak aktivně, nepřihrávají přesně a často ztrácejí puky z hokejky.

53:41

Autorem branky je RŮŽIČKA. Asistence: Dravecký. Po chybě a ztraceném puku Vladimír Dravecký poslal přihrávku na vysunutého Martina RŮŽIČKU, které přijel až před Danečka a bez problémů zakončil přes něj.

53:02

52:05

Kryštof Stuchlík se dostal do dobrého postavení, ale puk cinkl o tyčku a letěl za branku.

51:49

Peterek bruslil s kotoučem sužován obránci až před branku hostů, ale puk vyrazil Bartošák a již ho nikdo z domácích nezachytil.

51:02

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kvasnica – 2 min., nedovolené bránění).

51:02

Přihrávku před branku na Martina Růžičku domácí vypíchli a puk vyletěl mimo hrací plochu.

50:33

1:4

Branky a nahrávky: 20. Kalus (Klimša) – 40. Růžička (Vrána), 44. Haman (Kovařčík), 54. Růžička (Dravecký), 60. Růžička

HC Frýdek-Místek: Daneček (Loubal) – Adámek J., Michálek, Krzak, Hrachovský, Kudla, Rufer – Čmiel, Klimša (A), Martynek (A), Stuchlík, Przybyla, Havránek, Mikulík (C), Kaukič, Peterek, Flok, Raška, Kalus, Konečný

HC Oceláři Třinec: Bartošák (Kváča) – Musil, Galvinš, Doudera, Kundrátek, Haman, Adámek M. – Dravecký, Vrána, Růžička (A), Hrehorčák, Kovařčík M., Kovařčík O., Adamský (C), Hladoník, Kofroň, Kvasnica