Menu

Fotbal

MOL Cup

FK Motorlet Praha – FC Chomutov

4:0

konec (1:0)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Lubor Mírek)

Tipsport: 1.6 3.91 4.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu.

89

Motorlet právě vstřelil branku!
JAKUB JONÁŠ přidává čtvrtý gól a upravuje na 4:0.

85

Jan Mužík dostal žlutou kartu. (19:14:39)

82

Jiří Sodoma potrestán žlutou kartou.

77

Motorlet právě vstřelil branku!
ADAM FOTR upravuje na 3:0 a postup Motorletu je tím definitivně potvrzen.

68

Motorlet právě vstřelil branku!
Pojistku pod vedení domácích přidává střídající JIŘÍ SODOMA.

60

Žlutá karta pro Zemana

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

34

Motorlet právě vstřelil branku!
ADAM FOTR otevírá k radosti domácích příznivců skóre tohoto duelu.

12

Na Motorletu se začalo o osm minut později, skóre je zatím bezbrankové.

1

Utkání právě začalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

FK Motorlet Praha – FC Chomutov

4:0

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 34. Fotr, 68. Sodoma, 77. Fotr, 89. Jonáš

Karty:   82. Sodoma (MOT) – 60. Zeman (CHM), 85. Mužík (CHM)

FK Motorlet Praha: Foferka – Václavík, Filip, Mařík, Jonáš, Fotr, Měska (K), Žaloudek, Suk, Rossmann, Dvorský
Náhradníci: Vyčichl, Hrubeš – Čepelák, Janda, Sodoma, Radosta, Soběslav

FC Chomutov: Švejda – Hříbal, Bozalija, Mušovic, Janošík, Klimeš (K), Příhonský, Svoboda, Kibal, Maršálek, Zeman
Náhradníci: Svoboda, Gedeon, Kubík, Boček, Mužík, Hyneš, Chaloupka

Rozhodčí: Janíček – Tupý, Matyš

Diváci: 120

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2