4:1
po s.n. (1:0) (3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
13.08.2019, 15:00 • Tipsport arena, Pardubice • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.18 7.3 9.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.18 - 7.3 - 9.75
Admiral Vladivostok – HC LERAM Orli Znojmo
4:1
po s.n. (1:0) (3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Bakoš (Lalonde), 11. Voronin (Mereškin, Djakov), 18. Ugolnikov (Kozlovskij), 54. Ljungh (Bakoš, Vicharev) – 20. Matuš (Mikliš)
Karty:
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Olkinuora (Veremčuk) – Almquist, Kozlovskij, Lalonde, Ugolnikov, Djakov, Bobrjašov, Ibatullin, Ostrovskij – Konnov, Ljungh, Glazačev, Vicharev, Lonakov, Strelcov, Voronin, Petrov, Lisin, Bakoš.
Náhradníci:
Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo:
Groh (Radosta) – Kruckovyč, Sedlák, Bořuta, Stehlík, Sova, Mikliš, Jonáš, Krejčiřík – Luciani, McRae, Matuš – Svoboda, Bowles, Gago – Mrázek, Bartoš, Oščádal – Češík, Novák, Kosnar.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pilný, Veselý – Kis, Lučan.
Diváci: 800
1. třetina | ||||
07:00 | VLD | 1:0 | Bakoš (Lalonde) | |
10:01 | VLD | 2:0 | Voronin (Mereškin, Djakov) | |
15:09 | ZNO | 2 | Mikliš, krosček | |
VLD | 2 | Mereškin, hrubost | ||
16:22 | ZNO | 2+10 | Bořuta, vražení na hrazení | |
17:25 | VLD | 3:0 | Ugolnikov (Kozlovskij) | |
19:49 | ZNO | 3:1 | Matuš (Mikliš) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:07 | VLD | 2 | Strelcov, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:40 | ZNO | 2 | Stehlík, držení | |
49:49 | VLD | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Voronin | |
53:32 | VLD | 4:1 | Ljungh (Bakoš, Vicharev) | |
56:46 | ZNO | 2 | Mikliš, hrubost | |
58:48 | VLD | 2 | Strelcov, vysoká hůl | |
Konec | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
po s.n. |
Třinec – Kometa Brno 17:00 5:2
Olomouc – Trenčín 17:00 6:3
Chomutov – Litoměřice 17:30 3:2
Třebíč – Žďár n/S 17:30 2:0
Kladno – Mladá Boleslav 17:30 1:4
Jihlava – Prostějov 18:00 6:0
Frýdek-M. – Havířov 18:00 2:3
Kadaň – Klatovy 18:00 2:5
K. Vary – Novosibirsk 18:00 2:3
Martin – Liptovský Mikuláš 18:00 1:3
Michalovce – Linz 18:00 4:3
Val.Meziříčí – Dubnica 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Kolín • po s.n. (3:2) 18:00 7:5
Děčín – MOSTEČTÍ LVI 18:00 7:10
Nový Jičín – Opava 18:00 1:5
Nitra – Genève 19:30 1:6
Rapperswil – Vítkovice 19:45 4:2
Já se s Vámi loučím, ale vy můžete od 19:00 sledovat atraktivní východočeské derby mezi pořádajícím pardubickým Dynamem a hradeckým Mountfieldem. (17:29:58)
SOVA
5. série 1:0
STRELCOV
4. série 1:0
LUCIANI
4. série 1:0
BAKOŠ
3. série 1:0
14
3. série 1:0
LONAKOV
2. série 1:0
SVOBODA
2. série 0:0
GLAZAČEV
1. série 0:0