4:1

po s.n. (1:0) (3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)

13.08.2019, 15:00 • Tipsport arena, Pardubice • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.18 7.3 9.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Vladivostoku v prvním pardubickém zápase Memoriálu Zbyňka Kusého zdolali Znojmo 4:1. Rusové vykročili za plným bodovým ziskem už v první třetině, v níž českého soupeře přehrávali a vytvořili si třígólový náskok. Za Orly krátce před přestávkou alespoň korigoval Radim Matuš. Poté se brankostroj na dlouhou dobu zastavil. Až v 54. minutě se prosadil Markus Ljungh, který uzavřel skóre zápasu. Admiral byl následně úspěšnější i v dodatečných nájezdech. Jako jediný proměnil Oleg Lonakov.

Já se s Vámi loučím, ale vy můžete od 19:00 sledovat atraktivní východočeské derby mezi pořádajícím pardubickým Dynamem a hradeckým Mountfieldem. (17:29:58)
Nejlepším hráčem Znojma byl vyhlášen Tomáš Svoboda. Na straně Admiralu si cenu přebral Alexandr Ugolnikov.

SOVA

5. série 1:0

Sova to zkusil střelou mezi betony, ale Olkinuora je dal k sobě včas! Admiral tedy vítězí i v nájezdech.

STRELCOV

4. série 1:0

Ani Strelcov nedal, při pokusu o kličku mu puk sjel do betonů Groha.

LUCIANI

Luciani nepřelstil Olkinuoru.

BAKOŠ

3. série 1:0

Také Martin Bakoš neuspěl. Vůbec netrefil branku.

14

Za Znojmo neproměnil hráč s číslem 14, který není na soupisce. Udělal dobrou kličku do bekhendu, ale zamířil do bočního oblouku.

LONAKOV

2. série 1:0

Oleg Lonakov si vychutnal brankáře Groha a zakončil do prázdné branky.

SVOBODA

2. série 0:0

Tomáš Svoboda vystřelil jen do připraveného Olkinuory.

GLAZAČEV

1. série 0:0

Neproměnil ani Glazačev.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Bakoš (Lalonde), 11. Voronin (Mereškin, Djakov), 18. Ugolnikov (Kozlovskij), 54. Ljungh (Bakoš, Vicharev) – 20. Matuš (Mikliš)