13.08.2019, 18:00 • hala Polárka, Frýdek-Místek • Michal Raška

Tipsport: 2.1 4.5 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:11:39)
Je konec. Havířov oplatil Frýdku-Místku porážku a zvítězil v hale Polárka 3:2.
Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a už v 6. minutě se mohli radovat, jelikož se prosadil Lukáš Kaukič. Následně se ale do zápasu dostal soupeř a ve 14. minutě srovnal Radek Veselý.
Druhá dvacetiminutovka patřila naprosto jasně hostům, kteří rozvlnili síť soupeře ve 29. minutě po trefě Jakuba Kotaly. Dalšího gólu jsme se dočkali už o minutu později, když se trefil Radek Veselý. Nejsvětlejší moment domácích se naskytl ve 33. minutě, ale Martynek svůj únik v gól nepřeměnil.
Ve třetí třetině Havířov pokračoval v dobrém výkonu, ovšem zápas zdramatizoval v 52. minutě Rostislav Martynek. Ke konci utkání se tak mohlo stát úplně všechno, ale nakonec se nestalo vůbec nic a Havířov vyhrál 3:2.

59:59

Hostům se posléze podařilo vyhodit kotouč a následně ještě vyrazil střelu z brankové čáry Lukáš Kaukič! Havířov tak čtvrtou branku nepřidal.

59:44

Frýdeckomístečtí to zkoušejí v šesti bez brankáře!

59:44

Oddechový čas pro domácí.

59:44

Jakub Michálek poslal od modré skrytou ránu, po které kotouč poskakoval v brankovišti, ale Aleš Stezska ho následně dokázal chytit!

59:03

Hrachovský skvělým obranným zákrokem zamezil soupeři vystřelit a dopředu tak mohou jít rysi.

58:22

Radek Veselý dostal na pravou stranu milimetrovou přihrávku mezi obránci a následně svou střelu otřel o pravou tyč!

57:40

Mikulík lobem dostal kotouč za obranu AZ, ale jeho spoluhráči z toho nedokázali nic vytěžit.

56:44

Málem bylo rozhodnuto, když se v další šanci ocitl hostující Jakub Kotala, který už překonal brankáře, ale puk nakonec vyskočil těsně nad horní tyč!

55:44

Po další chybě domácích se ocitl ve velké příležitosti Lukáš Bednář, ale jeho střela skončila na hrudi brankáře Loubala!

54:58

Domácí se dvakrát dožadovali odpískání faulu, ovšem v hale zůstalo ticho a po pár chvílích se opřel do kotouče Jan Kalus, který ale napálil pouze tyč!

54:27

54:06

Frýdek-Místek ještě pokračoval v tlaku, ale i další pokus lapil Aleš Stezska.

53:40

Zahradníček dostal prostor na levé straně, ovšem havířovský gólman si opět poradil.

53:10

Mikulíkova rána z pravé strany byla tečovaná, ale i tentokrát skvěle zasáhl hostující gólman.

52:55

Střela Kudly z pravého kruhu zaměstnala gólmana Stezsku, který si s ní ale poradil.

2:3

Branky a nahrávky: 6. Kaukič (Motloch), 52. Martynek (Flok, Hrachovský) – 14. Veselý (Dvořák), 29. Kotala (Maruna), 30. Veselý (Dvořák, Bochnak)

HC Frýdek-Místek: Loubal (Švehlák) – Hrachovský, Zahradníček, Michálek, Kudla, Rufer, Adámek J., Flok – Przybyla, Mikulík, Martynek, Kaukič, Motloch, Stuchlík, Havránek, Kalus, Konečný

AZ Havířov: Stezska (Nowak) – Matai, Mrowiec, Chroboček, Ševeček, Malina, Nepokoj – Tomi, Kotala, Pawliczek, Bednář, Veselý, Dvořák, Maruna, Pořízek, Bambula, Bochnak, Cihlář, Krejčí, Juhasz

05:31 FRM 1:0 Kaukič (Motloch)
14:00 HAV 1:1 Veselý (Dvořák)
19:28 HAV 2+10 Bednář, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Cihlář
19:38 FRM 2 Michálek, podrážení
23:01 FRM 2 Michálek, podrážení
28:29 HAV 1:2 Kotala (Maruna)
29:13 HAV 1:3 Veselý (Dvořák, Bochnak)
32:50 FRM 2 Zahradníček, faul loktem
45:48 HAV 2 Chroboček, hrubost
51:26 FRM 2:3 Martynek (Flok, Hrachovský)
52:27 HAV 2 Mrowiec, hrubost