konec (18:14, 30:34, 41:61)

21.07.2019, 20:45 • Finále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 3.55 14.5 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (22:32:12)
Je konec! Česká reprezentace do dvaceti let nakonec nezvládla finálový duel a Portugalsku podlehla 57:73. Češi se v utkání drželi jen v první půli. Po první čtvrtině dokonce vedli o čtyři body. Poté ale Portugalci zlepšili střelbu a o svém triumfu rozhodli ve třetí čtvrtině, kdy si vytvořili dvacetibodový náskok. V závěru si už pouze pohlídali své vítězství.

Konec zápasu. (57:73)

39:43

Neves se dopustil nedovoleného zákroku a nabídl Česku poslední šanci na útok. (57:73)

39:20

Palhares krásnou střelou za dva body navýšil vedení Portugalska na šestnáct bodů. (57:73)

39:10

Český kouč si ještě v samotném závěru vybral oddechový čas. (57:71)

38:57

Voytso teď velmi pomáhá portugalské obraně. Další úspěšný doskok. (57:71)

38:19

Jan Karlovský zkusil ránu za dva body, ale Voytso jeho ránu zablokoval. (57:71)

37:23

Amarante doskočil odražený míč pod vlastním košem. Portugalci si s přehledem hlídají své vedení. (57:71)

36:53

Amarante proměnil jeden trestný hod. (57:71)

36:37

Jan Karlovský zkusil své štěstí střelou za tři body, ale netrefil. (57:70)

36:03

Miroslav Štafl vypálil parádní střelu z výskoku za dva body. (57:70)

35:41

Lisboa svou předchozí chybu napravil přesnou střelou za dva body. (55:70)

35:25

Rafael Lisboa znovu zkoušel střelu za tři body, ale vůbec koš netrefil. (55:68)

35:07

Portugalský kouč reaguje oddechovým časem! (55:68)

35:07

Miroslav Štafl se prosadil za dva body. Češi snížili ztrátu na třináct bodů. (55:68)

34:29

Jan Karlovský trefil nádherný koš za tři body. Fantastický výkon české reprezentace ve čtvrté čtvrtině. (53:68)

34:14

Marek Welsch se však dopustil nedovoleného zákroku. (50:68)

33:54

Marek Welsch zvládl další střelu za dva body. Češi ještě zkoušejí mocný finiš. (50:68)