Evropská liga (předkola)

FK Kukësi – Debrecín VSC

1:1

konec (1:0)

18.07.2019, 20:00 • Stadion: Elbasan Arena (Elbasani) • 1. předkolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.81 3.41 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:55:54)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:11.
Je dobojováno. Domácí nenavázali na velmi dobře odehraný první poločas a nechali si vsítit vyrovnávací branku, po které se Debrecín dostal do výraznější šance udržet postup do druhého předkola Evropské ligy. Nicméně domácí sympaticky stále útočili a ač věděli, že jen těžko s duelem něco udělají, měli snahu odehrát dobrý výsledek alespoň pro diváky. Pro Kukësi tak pouť předkoly končí už na začátku, pro hosty naopak pokračuje dále.

90+3

90+3

Ale střela Garby skončila jen vedle domácí branky a to bude z tohoto duelu vše. Sudí po odkopu od domácí svatyně zřejmě zápas ukončí.

90+3

Další odkop od Nagyho branky. Pokus po zemi, který vyslal Bruno Lulaj, končí jen mimo tři tyče. Ještě se tak do akce vydají hosté.

90+2

Do rychlého protiútoku se pak dostali zase domácí hráči, ale ani oni nic nevymysleli. Následoval tak jen odkop od Nagyho branky.

90+1

Hosté se nadechli k další akci, kterou po levé straně táhl Kevin Varga, ale jeho centr byl hodně přetažený a skončil na opačné straně.

90

Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc.

90

Střídání v týmu Debrecín VSC: ze hřiště odchází Attila Haris, přichází Alex Damásdi.

89

Z toho nic nebylo, ale to ani z následné akce hostů, po které se k nepřesné střele dostal Haruna Garba.

88

Ještě přichází volný přímý kop pro Kukësi.

87

Domácí neustále útočí, už ale sami vědí, že jen těžko něco udělají se svou ztrátou. Hosté se už příliš nikam neženou a pomalu, ale jistě mohou začít slavit postup dále.

85

Další pokus domácích končí zmarem, Valdet Rama si nabíhal do pokutového území, ale narazil do obránce hostů, který jeho snahu zastavil a nedopustil, aby Kukësi ohrozilo Nagyho branku.

84

Střídání v týmu FK Kukësi: ze hřiště odchází Valon Ethemi, přichází Arber Çyrbja.

83

Střídání v týmu Debrecín VSC: ze hřiště odchází Nikola Trujić, přichází Richárd Csősz.

82

Na druhé straně se pak nepřesnou střelou prezentoval domácí hráč, který poslal přízemní střelu přímo do připravené nohy brankáře Sándora Nagyho.

81

Attila Haris si nabíhal na levou stranu, jeho následný pokus po centru spoluhráče skončil jen vedle domácí brány.

80

Deset minut zbývá odehrát ve druhém poločase. U míče jsou hosté a směřují s ním na polovinu soupeře. Ten tak rychle jde do obrany, aby zabránil další hostující akci.

1:1

konec (1:0)

Branky: 17. Ethemi – 58. Szatmári

Karty:   19. Teqja (KKS), 31. Škurtaj (KKS), 42. Kitanovski (KKS) – 45+1. Tőzsér (DVSC)

FK Kukësi: Frashëri – Kitanovski, Teqja, Cuculi (61. Lulaj), Rumbullaku – Ethemi (84. Çyrbja), Limaj (73. Musta), Musolli (C), Rroca – Škurtaj, Rama
Náhradníci: Avdyli – Musta, Lulaj, Çyrbja, Malikji, Çema, Selimi

Debrecín VSC: Nagy – Kusnyír, Szatmári, Pávkovics, Ferenczi – Tőzsér (C) – Szécsi, Haris (90. Damásdi), Varga, Trujić (83. Csősz) – Zsóri (66. Garba)
Náhradníci: Košický – Csősz, Garba, Barna, Damásdi, Kinyik, Takács

Rozhodčí: Stanislav Todorov – Georgij Dojnov, Alexandar Atanasov (všichni Bulharsko)

První zápas: Debrecín - Kukësi 3:0

Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1

Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1

FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3

KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0

Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0

Levadia Tallinn – Stjarnan po prodl. 18:00 3:2

RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2