2:3
konec (1:2)
18.07.2019, 20:00 • Gundadalur Stadium • 1. předkolo • Vojtěch Tůma
Tipsport: 2.57 3.5 2.71 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.57 - 3.5 - 2.71
B36 Tórshavn – Crusaders Belfast
2:3
konec (1:2)
Branky: 37. H. Samuelsen, 51. Cieślewicz – 3. Forsythe, 28. Heatley, 68. Heatley
Karty: 5. Hegarty (CRU), 45+1. O'Neill (CRU), 78. Beverland (CRU), 90+3. Heatley (CRU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:17.
B36 Tórshavn:
Jörgensen – Naes (83. G. Samuelsen), Eriksen, Petersen, E. Jacobsen (62. Przybylski) – M. Jacobsen, Nielsen – Frederiksberg, Radosavlevic, H. Samuelsen (71. Agnarsson) – Cieślewicz (C)
Náhradníci: Hansen – Agnarsson, Mellemgaard, B. Jacobsen, G. Samuelsen, Thomsen, Przybylski
Trenér:
Crusaders Belfast:
O'Neill (C) – Burns, Hegarty, Beverland, Ruddy – Forsythe (86. Thompson), Caddell (65. Ror. Hale), Lowry – Clarke, Owens (83. Cushley), Heatley
Náhradníci: Doherty – Ward, Ron. Hale, Ror. Hale, Cushley, O'Rourke, Thompson
Trenér:
Rozhodčí: Milovan Milacić – Milovan Djukić, Vladan Todorović
Diváci:
První zápas: Crusaders - B36 Tórshavn 2:0
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:17.
90+4
90+3
90+2
90+1
90
88
88. Sean O'Neill udržel hosty ve vedení skvělými zákroky.
88
87
86
85
83
83
82
80
78