0:1
konec (0:0)
18.07.2019, 19:30 • Estadi Comunal d'Andorra la Vella • 1. předkolo • Jan Šlapáček (@Slapi1)
Tipsport: 19.7 9.44 1.13 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 19.7 - 9.44 - 1.13
La Adelita UE Engordany – FC Dinamo Tbilisi
0:1
konec (0:0)
Branky: 81. Medioub
Karty: 69. Spano (ENY), 71. Ferré (ENY)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:12. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:10.
La Adelita UE Engordany:
Rubio – Aguéro, Brito, Ruiz, Soares – Ferré, Spano – Serra, Bouharma, Gómez (87. Peppe) – Lafont (72. Gil)
Náhradníci: Coca – Peppe, Guida, Gil, Ruivo, Maneiro, Varela
Trenér:
FC Dinamo Tbilisi:
Najera – Rukhaia, Medioub, Kobouri, Kaplienko – Shyshka (59. Ninua), Kardava – Zaria (73. Kukhianidze) – Shulaia (57. Kavtaradze), Kutalia, Daffe
Náhradníci: Litovchenko – Kukhianidze, Papava, Iashvili, Abuashvili, Ninua, Kavtaradze
Trenér:
Rozhodčí: Berke – Kobor, Vígh-Tarsonyi
Diváci:
První zápas: Dinamo Tbilisi - Engordany 6:0
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
90+4
90+1
89
88
87
86
84
83
81
78
77
75
73
72
71
69
67
64