2:2
po prodl. (1:0)
18.07.2019, 19:00 • Stadion MKS Cracovia (Kraków) • 1. předkolo • Ondřej Černý
Tipsport: 2.08 3.54 3.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.08 - 3.54 - 3.8
Cracovia Krakov – DAC 1904 Dunajská Streda
2:2
po prodl. (1:0)
Branky: 2. Rafael, 120+2. Davis (vla.) – 47. Connor, 94. Ramirez
Karty: 8. Jablonský (CRA) – 5. Čmelík (DUN), 15. Koštrna (DUN), 90+2. Davis (DUN), 105+1. Kalmar (DUN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 14:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 6:22.
Cracovia Krakov:
Peškovič – Rapa, Helik, Jablonský, Diego – Hanca, Dabrowski, Gol, Cecarič – Rafael, van Amersfoort
Náhradníci: Hroššo, Datkovic, Dimun, Dytyatev, Piszczek, Rubio, Wdowiak
Trenér:
DAC 1904 Dunajská Streda:
Jedlička – Koštrna, Šatka, Kruzliak, Davis – Vida M. – Čmelík, Connor, Kalmar, Divkovic – Ramirez
Náhradníci: Szaraz, Abdulrahman, Bednář, Beskorovanainyi, Blackman, Veselovsky, Vida K.
Trenér:
Rozhodčí: Athanasios T. (Řecko)
Diváci:
První zápas: Dunajská Streda - Cracovia 1:1
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
120+3
120+2
120+2. DAVIS - 2:2
120+2
Dlouhý míč z vlastní poloviny domácích propadl až před branku hostí. Vypadalo to na Filipa Piszczeka, ale v konečné fázi si míč do branky srazil vlastním gólem ERIC DAVIS.
120+1
120
119
118
116
114
113
112
111
110
109
107
106
106