2:0
konec (1:0)
18.07.2019, 18:30 • 1. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 1.58 3.98 6.48 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.58 - 3.98 - 6.48
Levski Sofia – MFK Ružomberok
2:0
konec (1:0)
Branky: 33. Mariani, 90+2. Alar
Karty: 48. Mariani (LVS) – 50. Gál-Andrezly (RUZ), 66. Twardzik (RUZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 21:6.
Levski Sofia:
Mijatovič – Milanov, Kargas, Pereira Reis, Goranov – Raynov, Thiam Khaly, Mariani – Paulinho, Kostov, Ivanov
Náhradníci: Ivanov P. – Alar, DImitrov, Ivanov D., Mazurek, Naydenov, Yurokov
Trenér:
MFK Ružomberok:
Krajčírik– Curma, Maslo, Jonec, Mojžiš– Twardzik, Qose, Takáč – Kostadinov, Gerec, Gál-Andrezly
Náhradníci: Kohar – Brenkus, Hašek, Kojnok, Madleňák, Novotný, Regáli
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Ružomberok - Levski 0:2
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 21:6.
90+3
90+2
90+2. Deni ALAR - 2:0
90+2
Po krásné Thiamově přihrávce se ránou z první prosazuje obranou nepokrytý DENI ALAR. Domácí postupují do další fáze předkola. Zakončení bylo nechytatelné.
90+1
90
88
85
84
82
81
78
76
76
75
74