18.07.2019, 17:30 • Veritas Stadion, Turku • 1. předkolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 4.92 4.28 1.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:56:21)
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 15:19.
Je dobojováno! Inter Turku odehrál na svém hřišti velmi dobrou partii a po venkovní prohře 1:4 celý dvojzápas velmi zdramatizoval. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli, když se v rozmezí pěti minut trefili Markkula a Valenčič. Turku rázem mělo na vstřelení rozhodujícího gólu více než půlhodinu, ale přes dobře organizovanou obranu si už žádnou další šanci nevytvořilo. Brøndby přes prohru 0:2 svůj náskok uhájilo a podle očekávání postupuje do druhého předkola.

90+4

90+3

Brøndby zvládá závěrečné okamžiky zápasu s velkým přehledem. Míč se nachází dobrých padesát metrů od míst, kde by Schwäbemu něco hrozilo.

90+2

Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty. Inter se zatím nemůže dostat do závěrečného tlaku a jeho naděje na vstřelení rozhodujícího gólu rychle mizí.

90+1

O střelu z přímého kopu se po dlouhém čekání postaral Radošević. Míč ale letěl doprostřed branky a Moisander jej v pohodě vyrazil.

90

Za velké prodlevy před rozehrávkou standardní situace dostal německý záložník Dominik Kaiser žlutou kartu.

90

Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Kasper Fisker, přichází Paulus Arajuuri.

89

Wilczek byl ve vzduchu strčen Hämäläinenenem. Rozhodčí ze Severního Irska hru opět přerušili a Brøndby může šetřit další vteřinky.

88

Hedlund se krásnou kličnou odpoutal od dvojice obránců, která ho u pravé postranní čáry faulovala. Moc času na třetí gól Interu už nezbývá.

86

A ještě jedna nezvládnutá standardka. Álvaro Muñiz rozehrál roh několik metrů před vápno, kde si balón vybojovali hráči dánského mužstva.

85

Střídání v týmu FC Inter Turku: ze hřiště odchází Luciano Balbi, přichází Mikko Kuningas.

84

Víceméně se nestalo nic, protože centr z levé strany vyletěl z šestnáctky, aniž by někdo v modročerném dresu dostal možnost zakončovat.

83

Domácí přenesli hru nalevo od pokutového území, kde Radoševič zboural Valenčiče. Co Inter předvede ze standardní situace?

82

Následná standardka rozehraná Kaiserem neměla špatné parametry, což se úplně nedá říct o střele Junga, jež se nevešla mezi tři tyče.

81

První žlutá karta na straně Turku. Za faul na Kevina Mensaha je napomenut španělský špílmachr Álvaro Muñiz.

80

Dominik Kaiser ale vyrobil příliš krátký centr, který vůbec nedoletěl do předbrankového prostoru. Hosté pokračují autovým vhazováním.

79

Simon Tibbling se snažil vymýšlet na levé straně. V hostující prospěch získal alespoň rohový kop.