1:1
konec (1:0)
11.07.2019, 19:00 • Daugava (Liepāja) • 1. předkolo • Daniel Fekets (@DFekets)
Tipsport: 3.29 3.05 2.43 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.29 - 3.05 - 2.43
FK Liepāja – Dinamo Minsk
1:1
konec (1:0)
Branky: 12. Ikaunieks (pen.) – 88. Kaplenko
Karty: 15. Dodo (LIE), 60. Tobers (LIE), 90+6. Žulevs (LIE) – 19. Chizh (MNK), 49. Yahaya (MNK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 14:18.
FK Liepāja:
Ralkevičs – Jurkovskis, Keita, Ivanovs (C), Žulevs – Fortes (82. Spataru), Tobers, Strumia – Friday, Ikaunieks, Dodo
Náhradníci: Zviedris – Vilumsons, Torres, Smetanovs, Spataru, Askerovs, Jaunarajs-Janvaris
Trenér:
Dinamo Minsk:
Plotnikov – Zaleski, Gavrilovič (C), Chizh, Lyakh (46. Tigijev) – Trebotič, Kaplenko, Yahaya – Děmčenko (72. Bilonog), Fatai, Zubovič (79. Vergeichik)
Náhradníci: Ignatovič – Tigijev, Bilonog, Ksenofontov, Ložkin, Ivanov, Vergeichik
Trenér:
Rozhodčí: Nobre – Mesquita, Pereira (všichni Portugalsko)
Diváci:
Odveta: Dinamo Minsk - FK Liepāja 1:2
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90+6
90+6. Fatai penaltu neproměnil
90+6
90+6
90+5
90+5. Žulevs fauloval a sudí nařídil penaltu také na druhé straně
90+5
88
88. NIKITA KAPLENKO - 1:1
88
82
79
74
66
66. Dodo se sice dostal ke střele, ale přestřelil
66
60
49
46
31
31. Friday při své velké šanci trefil tyč
31
19
15
12
12. JANIS IKAUNIEKS - 1:0
12
Domácí proměňují pokutový kop a dostávají se do náskoku. JANIS IKAUNIEKS se postavil k penaltovému puntíku a přestože brankář trefil stranu, tak dokázal zamířit přesně a důrazně. 1:0.
10
10. Penaltový faul na Fortese v podání Kaplenka
10