Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

KF Laçi – Hapoel Be'er Sheva FC

1:1

konec (1:0)

11.07.2019, 17:30 • Laçi Stadium, Laç • 1. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 6.31 4.25 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:26:18)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 3:1.
Je konec. Dnešní zápas na půdě Laçi nakonec skončil remízou 1:1. Už ve 3. minutě poslal domácí nečekaně do vedení Nwabuez, ovšem posléze to byli jenom hosté, kteří se dostávali dopředu a byli ve velkém tlaku. Hapoelu se ale nakonec přece jenom podařilo skórovat, když se v 78. minutě prosadil Levi.

90+4

Konec zápasu.

90+4

Centr hostů skončil pouze v zámezí a vypadá to, že dnešní zápas skončí remízou.

90+2

Nyní se ovšem hráč Hapoelu dopustil jen nedovoleného zákroku a Laçi s rozehráním spěchat nebude.

90+1

Nyní Hapoel získal autové vhazování na polovině soupeře a bude chtít otočit zápas.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89

Albánské mužstvo se cpalo dopředu, ale nakonec se provinilo jen útočným faulem.

88

Nákop hostujícího celku letěl pouze v zámezí vedle brány soupeře.

86

Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Šiša, přichází Štubina.
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Sabag, přichází Josefi.

84

Hra je přerušena, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření od lékaře.

83

Šehu uviděl za svůj tvrdý faul žlutou kartu.

83

Domácí se dopustili tvrdého zákroku ve středu hrací plochy a u balónu je tak opět Hapoel.

81

Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Nwabueze, přichází Beriša.

80

Opět střela hostujícího hráče zamířila jen vedle brány a následuje tak odkop od svatyně Laçi.

78

Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Tak přece se hostům povedlo vyrovnat ke konci zápasu na 1:1, když se prosazuje GAL LEVI!

77

Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Sahar, přichází Carrillo.

76

Nyní se domácí dopustil pouze faulu a Hapoel tak získal volný kop z pravé strany a může srovnat stav utkání.

KF Laçi – Hapoel Be'er Sheva FC

1:1

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 3. Nwabueze – 78. Levi

Karty:   63. Lušchja (LAC), 83. Šehu (LAC) – 22. Sabag (HBE), 43. Šamir (HBE), 63. Hasselbaink (HBE)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 3:1.

KF Laçi: Selmani (C) – Fangaj, Ignjatovič, Gjoni – Deliu, Teco, Šehu, Lušchja, Domgjoni – Nwabueze (81. Beriša), Šiša (86. Štubina)
Náhradníci: Sali – Beriša, Prengaj, Sefgjini, Štubina, Spahiu, Turkaj

Hapoel Be'er Sheva FC: Setkus – Bitton (C), Vitor, Taha, Goldberg – Zrihan (71. Levi), Hasselbaink, Šamir, Sabag (86. Josefi), Marin – Sahar (77. Carrillo)
Náhradníci: Levita – Biton, Carrillo, Kabha, Keltjens, Levi, Josefi

Rozhodčí: Lucas Soteriou – Charlambos Georgiou, Charalambos Charalambous (vš. CYP)

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Shkupi 15:30 3:3

Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0

Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0

Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1

Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0

Narva – Budućnost 17:30 0:2

Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1

Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3

Flora – Niš 18:00 2:0

KuPS – Vitebsk 18:00 2:0

Balzan – Domžale 18:30 3:4

Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1

Ružomberok – Levski 18:30 0:2

Molde – Reykjavík 19:00 7:1

Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1

Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0

Debrecín – Kukësi 19:00 3:0

Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0

Brann – Shamrock 19:00 2:2

Malmö – Ballymena 19:00 7:0

FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1

Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2

Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0

FK Radnik – Trnava 19:00 2:0

Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0

Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3

Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3

Fola – Čichura 19:30 1:2

Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3

Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2

Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1

Zeta – Fehérvár 20:30 1:5

FCSB – Milsami 20:30 2:0

Čukarički – FC Banants 20:30 3:0

Europa – Legia 20:30 0:0

Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1

St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2

Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1

Cork City – Niederkorn 20:45 0:2

Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2

Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1

Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1

Breidablik – Vaduz 22:00 0:0