3:1
konec (1:0)
11.07.2019, 17:00 • FFA Academy Stadium, Yerevan • 1. předkolo • Gerard Filip
Tipsport: 2.1 3.26 3.87 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 3.26 - 3.87
Alaškert Jerevan – FK Makedonija Ďorče Petrov
3:1
konec (1:0)
Branky: 15. Tankov, 66. Sekulič, 82. Neto (vla.) – 52. Jašaroski
Karty: 31. Iškhanjan (ALS), 73. Sekulič (ALS) – 71. Lichina (FKM), 80. Filipovski (FKM)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:8.
Alaškert Jerevan:
Cancarevič – Daghbashjan, Iškhanjan, Mkojan, T. Voskanjan – Sekulič, Grigorjan (C), Hajrapetjan – Nenadovič (89. Manasjan), Tankov (85. Thiago Galvao), Marmentini (71. Coelho Andrade)
Náhradníci: Avagjan – Stojkovič, Manasjan, Thiago Galvao, Šanjan, Coelho Andrade, Pogosjan
Trenér:
FK Makedonija Ďorče Petrov:
Jovanovski – Pecov, Misevski (69. Lichina), Da Silva Neto, De Araujo – Filipovski, Da Silva – Jašaroski, Božinovski (C), Tanturovski – Carvalho (89. Trajkoski)
Náhradníci: Dimovski – Lichina, Trajkoski, Demir, Voša, Adem, Emini
Trenér:
Rozhodčí: N. Verboomen – J. Cremers, M. Hillaert
Diváci: 927
Odveta: FK Makedonija - Alaškert 0:3
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
89
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Manasjan, přichází Nenadovič.
88
85
84
84. Sekuličova dorážka skončila na břevnu
84
82
82. Da Silva Neto - 3:1
82
A domácí se přece jen radují po třetí! Přímý kop letěl do velkého chumlu hráčů, kde míč nakonec tečoval hostující hráč DA SILVA NETO a krásným padáčkem si vstřelil vlastní gól.
80
74
74. Sekuličovu střelu vytěsnil Jovanovski
74
73
71
71
69
66
66. SEKULIČ - 2:1
66
Po zbrklém zakončení hostů, je tu odplata! Nikita Tankov nacentroval z pravé strany, míč pronikl až na zadní tyč, kde si na hlavičku seběhl vysoký DANIEL SEKULIČ a míč umístil k levé tyči!
64
60
52
52. JAŠAROSKI - 1:1
52
49
36
32
31
15
15. TANKOV - 1:0
15
Je tu úvodní branka zápasu! Marmentini našel dobrou přihrávkou NIKITU TANKOVA, a ten zpoza vápna překvapil brankáře, který na ránu neměl nárok.