0:0
konec (0:0)
11.07.2019, 22:00 • Kópavogsvöllur, Kopavogur • 1. předkolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 2.21 3.5 3.29 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.21 - 3.5 - 3.29
Breidablik Kópavogur – FC Vaduz
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 30. Yeoman (BDK), 37. Margeirsson (BDK) – 40. Simani (VAD), 53. Antoniazzi (VAD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:14.
Breidablik Kópavogur:
Gunnleifsson (C) – Margeirsson, Helgason, Muminović – Geirsson, Yeoman, Lydsson, Gunnlaugsson (83. Willumsson) – Eyjólfsson (63. Bjarnason). Thordarson (73. Einarsson), Mikkelsen.
Náhradníci: Ólafsson – Sigurdarson, Einarsson, Gudjonsson, Bjarnason, Ingvarsson, Willumsson.
Trenér:
FC Vaduz:
Büchel (C) – Sülüngöz, Simani, Schmid – Gasser (76. Lüchinger), Wieser, Gajić, Antoniazzi – Prokopic, Schwizer – Cicek (61. Coulibaly).
Náhradníci: Ospelt – Coulibaly, Sele, Frick, Saglam, Lüchinger, Göppel.
Trenér:
Rozhodčí: Popov – Todorov (oba BUL)
Diváci:
Odveta: Vaduz - Breidablik 2:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
83
76
73
63
61