0:2
konec (0:0)
11.07.2019, 20:45 • 1. předkolo • Milan Huppert
Tipsport: 5.68 3.73 1.68 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.68 - 3.73 - 1.68
St Patrick´s Athletic FC – IFK Norrköping
0:2
konec (0:0)
Branky: 55. Thern, 85. Larsen
Karty: 13. Lennon (SPC) – 24. Larsen (NRR), 63. Fransson (NRR)
Neproměněná penalta:
St Patrick´s Athletic FC:
B. Clarke – Kelly, Desmond, Toner, Bermingham – Madden, Clifford (83. Walker), Lennon, Coleman (64. McCabe) – Drennan, Shaw (64. D. Clarke)
Náhradníci: Murphy – D. Clarke, Forrester, Markey, McCabe, Walker, Webster
Trenér:
IFK Norrköping:
Pettersson – Dagerstal, Larsen, Lauritsen – Gerson, Fransson, Thorarinsson (76. Hakšabanovič), Skrabb (87. Binaku) – Larsson, Nyman (69. Holmberg), Thern
Náhradníci: Nilsson – Binaku, Blomqvist, Castegren, Haksabanovič, Holmberg, Smith
Trenér:
Rozhodčí: Tschudi – Josipovič, Sbrissa (Švý.)
Diváci:
Odveta: Norrköping - St Patrick´s 2:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:40:59)
90+4
90+3
90+2
90+1
90
89
88
87
85
85. Kasper LARSEN - 0:2
85
Norrkoping zaslouženě zvyšuje na rozdíl dvou branek! Na centr Gersona z rohového kopu si naskočil KASPER LARSEN, jehož hlavička ještě byla tečována jedním z protihráčů mimo dosah brankáře!
84
83
82
81
80
79
78