2:0
konec (1:0)
11.07.2019, 20:30 • Arena Naţională, Bukurešť • 1. předkolo • Daniel Fekets (@DFekets)
Tipsport: 1.01 22.6 50.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.01 - 22.6 - 50.0
FCSB – Milsami Orhei
2:0
konec (1:0)
Branky: 12. Tanase, 56. Tanase
Karty: 64. Filip (STB) – 33. Platica (MLS), 58. Craciun (MLS), 68. Jardan (MLS) 72. Filip (STB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:0. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:17.
FCSB:
Vlad – Belu-Iordache, Planič, Cristea, Roman – Oiada (62. Filip), Nedelcu, Tanase (C) – Man (78. Popescu), Hora, Coman (90+5. Dumitru)
Náhradníci: Balgadean – Filip, Dumitru, Perianu, Popescu, Ardelean, Ion
Trenér:
Milsami Orhei:
Chirinciuc – Jardan, Craciun, Bolohan (C), Platica – Rusnac, Onica – A. Antoniuc, Andronic, Stina (84. M. Antoniuc) – Nazar (60. Zagaevschii)
Náhradníci: Butuc – Patras, Zagaevschii, Martin, Ba, M. Antoniuc
Trenér:
Rozhodčí: Hagenes – Olav Dale, Lundberg (všichni Norsko)
Diváci:
Odveta: Milsami - FCSB 1:2
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
72
68
64
58
33