2:3
konec (0:0)
11.07.2019, 20:00 • Stadion Stožice, Lublaň (SLO) • 1. předkolo • Filip Lefenda
Tipsport: 1.44 4.75 7.46 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.44 - 4.75 - 7.46
NK Olimpija Lublaň – RFS Riga
2:3
konec (0:0)
Branky: 82. Boakye, 90. Menalo – 52. Lemajič (pen.), 88. Lemajič, 90+3. Vukmanič
Karty: 17. Cekici (OLL), 23. Putinčanin (OLL), 52. Bagnack (OLL), 60. Suljič (OLL) – 40. Savalnieks (RFS), 54. Blagojevič (RFS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 7:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:13.
NK Olimpija Lublaň:
Vidmar – Boakye, Sme, Bagnack, Jurčevič – Suljič, Tomič, Putinčanin (72. Menalo), Savic – Cekici, Kidrič (63. Vukušič)
Náhradníci: Mrezar – Brkič, Kadrič, Maksimenko, Menalo, Valenčič, Vukušič
Trenér:
RFS Riga:
Ikstenš – Savalnieks, Jagodinskis, Girdvainis, Sorokinš – Simkovic (77. Vukmanič), Seto, Blagojevič, Ciganiks (64. Kouadio) – Lemajič, Kaluderovič (71. Kluskinš)
Náhradníci: Grigorjevs – Bulvitis, Fertovs, Kluskinš, Kouadio, Malec, Vukmanič
Trenér:
Rozhodčí: Schnyder – Köbeli, Kurnazca (všichni SUI)
Diváci:
Odveta: RFS Riga - Olimpija Lublaň 0:2
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
77
72
71
64
63