Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

CS Fola Esch – FC Čichura Sačchere

1:2

konec (1:0)

11.07.2019, 19:30 • Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette • 1. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 2.51 3.18 3.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:20:00)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:7.
Je konec. Čichura vyhrála na půdě Foly 2:1. První poločas sice vyhrál domácí tým, ovšem druhá polovina zápasu už patřila Čichuře, který nakonec obrátil zápas a zvítězil.

90+4

Konec zápasu.

90+4

Fola se ještě snaží něco vymyslet ke konci zápasu.

90+2

Čichura má k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.

90

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Dekanoidze, přichází Kašia.

88

Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Sinani, přichází Ouassiero.

87

Sinani nyní uviděl žlutou kartu za svůj faul.

86

Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Corral, přichází Zac.

86

86. Giorgi KORIPADZE - 1:2

86

Čichura Sačchere právě vstřelila branku!
K pokutovému kopu se postavil GIORGI KORIPADZE, který si poradil mazácky a překonal soupeřova brankáře. Čichura tak otáčí utkání a jde do vedení 2:1!

85

Byla nařízena penalta pro Čichuru Sačchere!

84

Fola nyní drží balón na své polovině hrací plochy a pomalu se snaží něco vymyslet.

81

Další faul ze strany domácího celku a u míče tak bude opět Čichura.

79

Tentokrát Čichura Sačchere získala autové vhazování na polovině soupeře.

78

Fola nyní získala autové vhazování na polovině soupeře a bude se snažit něco vymyslet.

76

Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Caron, přichází Drif.

CS Fola Esch – FC Čichura Sačchere

1:2

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 22. Sinani (pen.) – 59. Sardališvili, 86. Koripadze (pen.)

Karty:   67. Seydi (FOL), 87. Sinani (FOL) – 1. Čikvaidze (CIC), 56. Dekanoidze (CIC), 58. Ardažišvili (CIC)

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:7.

CS Fola Esch: Cabral – Mersch, Klein (C), Bernard, Sacras – Freire – Corral (86. Zac), Muharemovič, Sinani (88. Ouassiero), Seydi – Caron (76. Drif)
Náhradníci: Hym – Correia, Drif, Zac, Mura, Ouassiero, Semedo Monterio

FC Čichura Sačchere: Hamzič – Koripadze, Maisašvili, Mamasachlisi, Čikvaidze (C) – Lekvtadze (75. Pantsulaia), Markozašvili, Čitešvili, Ardažišvili (65. Čikladze) – Dekanoidze (90. Kašia), Sardališvili
Náhradníci: Mtskerašvili – Ergemlidze, Čikladze, Kamladze, Kašia, Megrelišvili, Pantsulaia

Rozhodčí: Rauf Jabarov – Akif Amirali, Yashar Abbasov (vš. AZE)

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Shkupi 15:30 3:3

Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0

Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0

Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1

Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0

Narva – Budućnost 17:30 0:2

Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1

Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3

Flora – Niš 18:00 2:0

KuPS – Vitebsk 18:00 2:0

Balzan – Domžale 18:30 3:4

Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1

Ružomberok – Levski 18:30 0:2

Molde – Reykjavík 19:00 7:1

Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1

Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0

Debrecín – Kukësi 19:00 3:0

Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0

Brann – Shamrock 19:00 2:2

Malmö – Ballymena 19:00 7:0

FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1

Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2

Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0

FK Radnik – Trnava 19:00 2:0

Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0

Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3

Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3

Fola – Čichura 19:30 1:2

Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3

Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2

Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1

Zeta – Fehérvár 20:30 1:5

FCSB – Milsami 20:30 2:0

Čukarički – FC Banants 20:30 3:0

Europa – Legia 20:30 0:0

Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1

St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2

Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1

Cork City – Niederkorn 20:45 0:2

Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2

Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1

Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1

Breidablik – Vaduz 22:00 0:0