2:2
konec (2:1)
11.07.2019, 19:00 • 1. předkolo • Milan Huppert
Tipsport: 1.69 3.71 5.56 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.69 - 3.71 - 5.56
Brann Bergen – Shamrock Rovers
2:2
konec (2:1)
Branky: 12. Teniste, 36. Berisha – 34. Ordagič (vla.), 90+4. Lopes
Karty: 90+3. Berisha (BANN) – 48. Fin (SHA), 90+3. Boyle (SHA)
Neproměněná penalta:
Brann Bergen:
Opdal – Teniste, Acosta, Rismark, Kristiansen – Haugen, Ordagič (74. Jenssen), Lokberg (68. Strand) – Koomson (83. Bamba), Berisha, Sorensen
Náhradníci: E. Johansen – Bamba, Jenssen, H. Johansen, Karadas, Lofgren, Strand
Trenér:
Shamrock Rovers:
Mannus – O'Brien, Lopes, Grace, Clarke (66. Watts) – Boyle, Finn, Bolger, Byrne, Kavanagh – Greene
Náhradníci: Pohls – Callan, Carr, Cummins, McEneff, Watts, O'Neil
Trenér:
Rozhodčí: Xhaja – Bregasi, Lamaj (Alb.)
Diváci:
Odveta: Shamrock - Brann 2:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (21:52:57)
90+5
90+4
90+4. Roberto LOPES - 2:2
90+4
V poslední možné chvíli Shamrocku vystřelil remízu ROBERTO LOPES! Hostující stoper si vyskočil nejvýše na centr z rohového kopu a hlavičkou o zem k pravé tyči dokázal překonat brankáře.
90+3
Žlutou kartu dostává Ethan Boyle (Shamrock Rovers FC).
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81
80