2:0
konec (0:0)
11.07.2019, 19:00 • Sammy Ofer Stadium (Haifa). • 1. předkolo • Petr Frömel
Tipsport: 1.48 4.21 7.94 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.48 - 4.21 - 7.94
Maccabi Haifa – NŠ Mura
2:0
konec (0:0)
Branky: 64. Ashkenazi, 68. Awad
Karty: 82. Cipot (MUR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:7.
Maccabi Haifa:
Haimov – Arad (86. Aires), Habashi, Gershon – Mabouka, Plakushchenko (51. Awad), Lavi "C", Ashkenazi, Meir – Shua (72. Abu Fani), Haziza.
Náhradníci: Glazer – Abu Fani, Aires, Awad, Itzhak, Menachem, Utin.
Trenér:
NŠ Mura:
Obradović – Kous, Bosković, Marusko, Sturm – Sporn, Kozar "C" – Karnicnik (74. Horvat), Bobicanec (79. Cipot), Susnjara – Marosa (73. Bubnjar).
Náhradníci: Safarić – Bubnjar, Cipot, Horvat, Karamarko, Laci, Pucko.
Trenér:
Rozhodčí: M. Lukjančukas – D. Sužiedelis, E. Bučinskas
Diváci:
Odveta: Mura - Maccabi Haifa 2:3
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90+6
90+5
90+4
90+1
90
88
86
84
82
79
78
75
74
73
72
68
A chvíli na to je to už o dvě branky. MUHAMAD AWAD napřáhl z dálky a míč nešťastně tečoval do protipohybu Obradoviće jeden z hostujících fotbalistů.
64
Teď už se ale domácí radují. Po velké a dlouho marné snaze se YUVAL ASHKENAZI prokličkoval mezi několika protihráči a v pádu zamířil do horní části u bližší tyče, kam Obradović nemohl dosáhnout.
64
60
58
56
55
51
51
49
46
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
45+3
45+3
45+2
45+1
44
41
39
36
35
32
30
27
25
23
20
18
15
13
8
5
5
4
1
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Maccabi Haifa FC: Haimov – Arad, Habashi, Gershon – Mabouka, Plakushchenko, Lavi "C", Ashkenazi, Meir – Shua, Haziza.
Náhradníci: Glazer – Abu Fani, Aires, Awad, Itzhak, Menachem, Utin.
NŠ Mura: Obradović – Kous, Bosković, Marusko, Sturm – Sporn, Kozar "C" – Karnicnik, Bobicanec, Susnjara – Marosa.
Náhradníci: Safarić – Bubnjar, Cipot, Horvat, Karamarko, Laci, Pucko.
Rozhodčí: M. Lukjančukas – D. Sužiedelis, E. Bučinskas.