Česko – Itálie

2:3

konec (1:2, 1:1)

15.06.2019, 14:30 • O 3.–4. místo • Petr Dejnožka

Bohužel. Česká reprezentace v kategorii Masters nestačila na Italy v poměru 2:3 a na turnaji končí na čtvrtém místě, tedy vůbec poprvé v historii bez medaile. (15:58:48)

39:15

Karel Málek míří na střídačku, Češi hrají power-play!

39:03

Jenže kotouč drží Italové...

38:00

Začaly poslední dvě minuty, čeští Masters se tlačí za vyrovnávací brankou v boji o bronzové medaile!

37:29

Česko právě vstřelilo branku!
Přesně ve vteřině, kdy se vracel první z vyloučených hráčů, vymyslel Kala přihrávku na TOMÁŠE LANGRA a ten z voleje snižuje na rozdíl jediného gólu – 2:3! Asistence: Roman Kala.

37:03

Würtherleho rána končí na betonu italského gólmana, čas se krátí.

36:27

Dorigatti dlouho držel proti přesile kotouč v rohu hřiště za českou brankou, nyní se bude vhazovat před Málkem.

36:03

Pavel Würtherle, Schubert a Langr. To je trojka, kterou doplní z trestné lavice Hejduk.

36:03

Oddechový čas trenéra Martina Mecery je víc než na místě.

36:03

Teď, nebo nikdy! Vích zahákován Ferrem, za osm sekund budou naši hokejisté v plném počtu a budou hrát minutu a sedmnáct vteřin přesilovku čtyři na dva!

35:44

Schubertova rána trefila Guicharda do masky, následně puk končí daleko mimo hrací plochu.

35:27

Pochvalu si zaslouží Pavel Hanák, který byl při úniku seknut. Počet hráčů na hřišti se vyrovná, po 43 vteřinách začne česká přesilovka.

34:50

Česká obranná trojka vystihla rozehrávku a hnala se kupředu. Pavel Würtherle napřáhl mezi kruhy, Guichardo je ale jeho noční můrou. Italský brankář předvedl skvělý zákrok a uhájil tím dvoubrankové vedení!

34:10

Tomáš Hejduk (CZE) to přehnal s důrazem v nejhorší možnou chvíli. Dostává dvě minuty za vražení na hrazení a česká jízda za vyrovnáním bude ještě strmější.

33:53

Musí si ale dávat pozor na chyby v obraně, přečíslení soupeře dva na jednoho nyní uhasil skvělým obranným zákrokem Luboš Vích.

33:29

Naši hokejisté se nevzdávají a pokračují v tlaku.

33:02

Itálie právě vstřelila branku!
S českými ambicemi na medaili to začíná vypadat bledě. CIRESA si vzal puk, svůj neomylný postup zakončil střelou do šibenice Málkovy klece a posílá Italy do dvoubrankové vedení! Času na zvrat je ale ještě dostatek – 1:3!

32:42

Nyní se hraje hodně otevřený inline hokej, šance střídá šanci. Kdo uspěje?

2:3

Branky a nahrávky: 7. P. Hanák (Hejduk), 38. Langr (Kala) – 9. Dorigatto, 15. Rigoni (TS), 34. Ciresa

Česko: Málek (Pavlíček) – Balázs, Plášek, Vích, Hejduk – P. Hanák, R. Hanák, Schubert, Voleský, Pospíšil, Langr, P. Würtherle, Kala

Itálie: Guichardo (Rosso) – Frizzera, Vallorani, Sagui, T. Ferro, Ciresa, Stricker, L. Rigoni, F. Rigoni, Berto, Dorigatti, Corradin,