5:0

konec (0:0, 3:0, 2:0)

17.05.2019, 20:15 • Steel Arena • Skupina A • Sanny Muharem (@SannyMuharem)

Tipsport: 1.0 70.0 100.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše, bylo mi ctí komentovat přímo z místa šampionátu a někdy se těším opět na shledanou. Pěkný večer. (22:32:35)
Vážení přátelé, dnešní utkání končí vítězstvím finského celku, který se na něj příliš nenadřel. Velká Británie sice v první třetině udržel bezbrankovou remízu 0:0, pak už se ale Suomi probudili, svému soupeři dokázali v průběhu čtyřiceti minut nasázet pět branek, a berou tak tři body po hladkém vítězství.

Finsko právě vstřelilo branku!
Tak ještě jedna hokejová laskominka na závěr dnešního střetnutí! Henri Jokiharju naprosto geniálně našel na druhé straně najíždějícího MIKKA LEHTONENA, jenž už neměl těžkou práci a trefuje poloodkrytou branku Bownse. Asistence: Henri Jokiharju.

59:33

Velké Británii se podařilo vyhodit.

59:09

Mikko Lehtonen pálil od modré čáry, avšak trefuje pouze zadní mantinel.

58:45

Je tu ale ještě jeden trest pro britského hráče. Na dvě minuty si půjde posedět Ben Davies.

58:30

Finové už si nahrávají pouze u své branky a nikam dopředu se neženou.

57:50

Finsko už je zase před brankářem Bownsem, střela Lehtonena ale nekončí za jeho zády.

57:27

57:27 Kristian KUUSELA - 4:0

57:27

Tohle už je definitivní pojistka pro finský tým, který třetí třetinu hraje vyloženě na pohodu. Do odkryté branky se trefuje KRISTIAN KUUSELA a Finové si dojdou pro tři body. Asistence: Veli-Matti Savinainen.

56:49

Robert Dowd v dobré příležitosti! Británie teď chce hodně vstřelit alespoň jeden gól, ale to se nepodařilo právě ani zmíněnému hráči.