FK Chrudim – Sparta Praha

6:4

po prodl. (1:3) Stav série: 1:1

02.05.2019, 20:00 • MSH Chrudim • Semifinále • Adam Dořák

Druhá část prodloužení patřila Chrudimi a po velmi špatném začátku zápasu, se nakonec domácí radují z celkového vítězství a srovnávají stav série na 1:1! Dnešní zápas ukázal, že tato série bude ještě hodně, hodně zajímavá. (22:28:30)

49:44

Tvrdá střela Novaka, se kterou si Litviněnko poradil.

49:17

Přihrávka Wildeho na Seidlera nebyla přesná. Domácí brankář bude rozehrávat.

49:08

Sparta opět bez brankáře. Koudelka odkopává míč od své vlastní branky a přes celou palubovku netrefil prázdnou branku.

48:39

Sparta se však ještě snaží, nyní střela Grbeše, která jde mimo branku Litviněnka.

48:18

Chrudim je na dobré cestě k tomu, aby nakonec vyrovnala stav této série.

47:48

Chrudim právě vstřelila branku!
Chrudim se prosazuje, když místo brankáře zaskočil Wilde, ale ten nezabránil této brance Chrudimi. Autorem branky je TOMÁŠ KOUDELKA.

47:38

Drahovský bodlem zakončoval. Litviněnko chytá a Chrudim má možnost zaútočit směrem na prázdnou branku Sparty.

46:15

Sparta nyní bude vrhat vše co má do útoku. Po střele musel zasahovat Litviněnko.

46:03

46:03 Matěj SLOVÁČEK - 5:4

46:03

Autorem branky je MATĚJ SLOVÁČEK, který přesprintoval soupeře a dostal se sám před Gerčáka, kterého prostřeluje a Chrudim se poprvé v tomto zápase dostává do vedení!

45:53

Slováček srazil střelu Drahovského do zázemí. Aut pro Spartu.

45:33

Novak se ukličkoval a neprošel přes Maxe.

45:01

Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení měli více ze hry domácí, kteří měli i pár dobrých šancí. V největší byl Bagatini, ale Gerčák podržel mužstvo Sparty.

45:00

První prodloužení skončilo.

44:51

Wilde se mohl dostat do úniku, ale Felipe skluzem zastavuje míč a nepouští Wildeho do šance!

6:4

Branky: 18. Bagatini, 29. Koudelka, 37. Bagatini, 37. Koudelka, 47. Slováček, 48. Koudelka – 5. Wilde, 14. Grbeša, 15. Wilde, 30. Novak

Karty:   21. Everton (CHR), 38. Koudelka (CHR) – 8. Novak (SPA), 29. Seidler (SPA)

FK Chrudim: Litviněnko (Žďánský) – Everton, Roman, Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.

Sparta Praha: Gerčák (Vahala) – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Angellot, Křivánek, Amrani, Hrdina, Hora, Brahimi.

Rozhodčí: Filipský – Klečacký a Havlík