Kerezović byl poněkud atakovaný soupeřem, sudí nechává hru plynout.

Srbsko se tak moc snaží až dělá hodně zbytečné chyby, to hraje do karet Španělsku.

Španělsko rozehrává od své branky, diváci bučí.

Fanoušci už se radovali, ale Alcaine udržel kotouč před čárou.

61:30

Španělsko je aktivnější.

60:47

Dragovič rozehrává od své branky, následnou ránu vyrazil brankář. Na druhé straně se skvěle předvedl gólman Srbska.

60:23

Španělský brankář byl bez hokejky, ale domácí toho nedokázali využít.

60:06

Hraje se tři na tři.

60:01

Pokud vyhraje tento zápas Srbsko, postupuje, pokus prohraje, budou slavit hráči Chorvatska.

60:00

59:32

59:32 Stefan BOSKOVIĆ - 2:2

59:32

Srbsko právě střelilo branku!
STEFAN BOSKOVIĆ dává gól! Zápas půjde do prodloužení a naděje domácích na postup do První divize žije! Rána od modré čáry byla přesná.

59:22

Španělsko se tak tak brání.

59:00

Poslední minuta, Srbsko nastěhované v útočném pásmu.

58:35

Icing Španělska.

58:20

Srbsko hraje bez brankáře.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině. Obrovskou šanci domácí nyní neproměnili.

57:46

Oddechový čas pro domácí.

57:40

Španělsko nyní hraje takticky dobře, snaží se držet hru co nejdál od své branky. V rámci této snahy však odehrálo na icing.

57:07

Srbští fanoušci se snaží všemi možnými způsoby dotlačit své oblíbence ke vstřelení branky.

56:51

Další přerušení hru španělským brankářem. Drama vrcholí.

56:05

Alcaine přerušuje hru, buly před jeho brankou.

55:50

Nechybělo mnoho a Oriol Borat se dostal ke střele před prázdnou brankou.

55:16

Dostávánme se do finální fáze třetí třetině, domácí Srbsko stále prohrává o jednu branku.

54:40

Ránu od modré čáry dokázal brankář Španělska vyrazit. Následně puk dostali jeho spoluhráči do bezpečí.

54:21

Srbsko hraje aktivněji, ovšem čeká na výraznější šance.

54:00

Ivan Anić dostal kotouč do útočného pásma, ovšem vypálit na branku Alcainea nedokázal.

53:22

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, což vyhovuje Španělsku.

53:01

Vyloučení v týmu Španělsko (Jose Ignacio Vicente – 2 min., podrážení).

52:00

Srbsko přesilovku proměnit nedokázalo, z jeho pohledu čas rychle ubíhá.

51:43

51:10

Domácí tým se dostal do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.

50:50

Španělsko vyhazuje přes všechny čáry, polovinu oslabení zvládlo.

50:30

Srbsko se sice propracovalo v přesilovce stabilně do útočného pásma, ovšem zakončení jsou nepřesná.

49:43

Vyloučení v týmu Španělsko (Alejandro Carbonell – 2 min., podrážení).

49:10

Marko Sretović se dostal do útočného pásma, ovšem na branku vypálit nedokázal, dobře ho tísnil obránce.

48:34

Španělsko se dostalo do vedení a nyní domácí celek všechny síly vkládá ve snahu o vyrovnání.

46:34

46:34 Oriol RUBIO - 1:2

46:34

Španělsko právě vstřelilo branku!
Španělsko se dostává do vedení, odražený kotouč v přesilovce poslal za domácího brankáře ORIOL RUBIO. Asistence: Alejandro Carbonell a Patrick Fuentes.

46:02

Vyloučení v týmu Srbsko (Ugljesa Novaković – 2 min., vražení na hrazení).

45:25

Burgos špatně rozehrál, toho využil domácí Podunavać, jenže jeho rána nebyla dostatečně přesná.

44:37

Španělsko se musí bránit aktivní hře soupeře, sledujeme rychlý hokej. Vucurević pálil od modré čáry nepřesně.

42:33

Hra je nyní hodně kouskovaná, vyložené šance momentálně k vidění nejsou.

42:01

Vhazovat se bude před brankou Alcainea. Španělský brankář tak musí být pozorný.

41:32

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic.

41:17

40:42

Adrian Ubieto se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zblokovaný.

40:01

Třetí třetina právě začala.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku. Střelecky je aktivnější Srbsko, jenže Španělsko dokázalo díky ráně Gastona Gonzaleze vyrovnat. Drama vrcholí, brzy začne třetí třetina.

40:00

39:40

Srbsko vyhazuje.

39:24

Španělskou ránu od jednoho z beků od modré čáry kryje domácí brankář. Fanoušci mu následně zatleskali.

39:14

Vyloučení v týmu Srbsko (Stefan Bosković – 2 min., podrážení).

39:00

Španělsko se nyní dostalo do střelecké pozice, ale Zaballa nepřesně vypálil.

38:30

Marko Brkusanin to zkoušel individuálně, ale vypálit nedokázal.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:15

Rubio pálil z dobré pozice, jeho projektil do horní části branky kryje gólman Srbska.

36:06

Ranković kryje kotouč, hra je přerušená. Buly před jeho brankou.

35:50

Kvalitu hokeje hodně kazí zbytečně velké množství chyb na obou stranách.

35:13

Španělský tým se dostal k rychlé protiakci, ale kotouč získal na poslední chvíli obránce.

34:40

Sretović pálil z první, ránu mu nesedla a následný pokus už snadno vyrazil brankář.

33:53

Španělský gólman rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru, mnoho šancí k vidění není, střeleckých možností není mnoho.

33:30

Munoz vedl akci svého celku, ale vystřelit nedokázal. Následně domácí zahráli jen na icing.

32:50

Domácí fanoušci vytváří zápasu dobrou atmosféru, sledujeme srbskou aktivní hru, Alcaine musí být pozorný. Baráčkov pálil nepřesně.

31:00

Hraje se spíše před brankou Španělska, které se nyní musí bránit tlaku soupeře. Kastel pálil nepřesně.

30:15

Betran rozehrává od své branky, puk získal domácí celek, jenže vypálit na branku ze střední vzdálenosti nedokázal.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stav je momentálně vyrovnaný.

28:53

Alcaine nechtěl rozehrávat a riskovat komplikace před svou brankou, puk raději ukryl do rukavice.

28:45

Hra je přerušená. Srbsko by nyní potřebovalo nějakým způsobem narušit aktivní španělskou hru.

27:50

Sledujeme klidnější pasáž hry, následně kryje kotouč brankář Srbska.

27:33

Hra se nyní přenáší ze strany na stranu, na výraznější šanci momentálně čekáme.

26:03

26:03 Gaston GONZALEZ - 1:1

26:03

Je srovnáno na 1:1. Srbsko nedokázalo vyhodit kotouč, a tak se k němu před brankou dostal neobsazený GASTON GONZALEZ. Jeho rána zapadla do odkryté části branky. Asistence: Guillermo Betran.

25:55

Zakázané uvolnění znamená, že se hra vrací před branku Srbska.

25:38

Z ničeho nic se do šance dostalo Srbsko, puk tak tak dokázal Alcaine vyrazit.

25:10

Další španělská rána končí mimo branku, kotouč pálil ke vzdálenější tyčce, ale minul branku.

24:42

Burgos hledal spoluhráče postaveného před brankou, domácí gólman zasahovat nemusel.

23:52

Španělsko se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

23:43

Patrick Fuentes se dostal do dobré pozice, ale vypálit na branku nedokázal.

23:00

Tři minuty ze druhé třetiny jsou pryč, sledujeme aktivní hru Srbska.

22:43

Alcaine neudržel kotouč, domácí chtěli dorážet. Proto jej španělští beci vyhodili přes všechny čáry.

21:52

21:24

Srbsko pravděpodobně toto oslabení dokázal zvládnout.

20:50

Ranković své spoluhráče nyní podržel, připsal si dva dobré zákroky, následně jeho kolegové vyhodili.

20:20

Srbská čtveřice okamžitě vyhazuje.

20:01

Španělsko otevře druhou třetinu přesilovou hrou.

20:01

Srbsko vede po první třetině v tomto posledním zápase MS druhé divize skupiny A o jednu branku. Pokud vyhraje, tak postoupí do první divize skupiny B.

20:00

19:52

Vyloučení v týmu Srbsko (Stefan Ilić – 2 min., držení).

19:27

Ranković překazil španělskou radost. Velkou šanci měl Rubio, jenže tváří v tvář nedokázal překonat brankáře soupeře.

19:14

Španělský gólman nechtěl rozehrávat, a tak raději přerušil hru.

19:00

Poslední minuta hry v první třetině.

18:33

Oriol Boronat to zkoušel individuálně, jeho projektil byl nepřesný.

18:00

Jeden ze Srbských hráčů si sjel před branku, dostal se do střelecké pozice, ale jeho projektil zastavil Alcaine.

17:47

Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

17:24

Do šance se dostalo také Španělsko, rána Garcii byla zblokovaná.

16:42

Marko Sretović byl dlouhou na ledě, dostal hru sice do útočného pásma, ovšem vypálit na branku nedokázal. Spíše puk nahodil na branku a šel střídat.

16:00

Obrázek hry je stále stejný. Srbsko hraje aktivněji, snaží se něco vymyslet v útočné třetině, má ovšem problémy s přesností zakončení.

14:50

Španělsko se pokoušelo o bleskovou akci, ovšem obrana domácího celku dokázala dobře zareagovat a dokázala se vrátit včas.

14:27

Alcaine musel zasahovat a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal z dobré pozice Marko Brkusanin.

13:32

Domácí hráči nyní jeli dva na jednoho, ale finální přihrávka postrádala přesnost. Následně se směr hry rychle otáčí. Bleskovou protiakci nedokázali hráči Španělska zakončit.

12:36

Pavel Popravka se propracoval do střelecké pozice, jeho akci chyběl větší důraz v zakončení.

12:03

Ranković musel za svou branku pro kotouč, a tak rozehrál akci svého celku. Puk nakonec skončil u obránce Španělska Alexe Torrese.

10:54

Mnoho šancí momentálně k vidění není, mírnou převahu má Srbsko, střelecky je duel vyrovnaný 5:5.

10:20

Ranković přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Španělsko se nyní usadilo v útočném pásmu.

10:00

Andrej Zwick byl volný před brankou, dostal se k němu kotouč, ale jeho projektil kryje gólman.

09:34

Po delší době je přerušená hra, icing. Buly v útočném pásmu Srbska.

09:15

Ranković musel zasahovat po rychlé akci hostujícího celku, zakončoval z ostré pozice Rubio.

08:33

Pavle Podunavać to nemyslel vůbec špatně, jeho akci dobrým zákrokem zastavil brankář Španělska.

07:46

Hraje se zejména o nadvládu ve středním pásmu, Španělsko se pokouší usadit na útočné třetině, Kortabitarte svou individuální akci nedokončil, ve střední třetině přišel o puk.

06:30

Srbsko rozehrává od své branky, Anič čeká na přihrávku, ovšem nedostal ji, následně se rychle do útoku dostali jeho spoluhráči. Popravka pálil nepřesně.

05:51

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

05:18

Španělsko se sice pokouší rychle vyrovnat, ale kazí rozehrávky ve středním pásmu. Z toho těží Srbsko.

04:10

04:10 Aleksa LUKOVIĆ - 1:0

04:10

Domácí celek se dostává do vedení, ránou z bezprostřední blízkosti se prosazuje španělskou obranou nepokrytý ALEKSA LUKOVIĆ. On spíše nahodil kotouč na branku a španělskému brankáři puk propadl k překvapení všech až do brány. Asistence: Marko Brkusanin a Stefan Ilić.

03:45

Sretović byl volný před brankou, ale kotouč nezpracoval.

03:10

Momentálně se hraje spíše ve středním pásmu, optickou převahu má Španělsko. To však na výraznější šanci rovněž čeká.

02:46

Ranković po střele Burgose vykopl kotouč betonem mimo branku.

02:06

Španělsko hraje aktivněji, sledujeme jeho útočné akce, zatím ale domácí brankář zasahovat proti výraznější šanci nemusel.

00:01

Srbsko: Ranković (Mitić) – Bosković, Crnogorać, Luković, Ilić, Podunavać, Anić,Novaković, Sabados – Vucurević, Sretović, Brkusanin – Djumić, Dragović, Kerezović – Kastel, Popravka, Lestarić – Dragutinović, Zwick, Baraćkov

Španělsko: Alcaine (Gonzalez) – Torres, Ubieto, Kortabbitarte, Betrran, Vicente, Garcia – Carbonell, Burgos, Rubio – Munoz, Gonzalez, Fuentes – Granell, Zaballa, Boronat – Pantoja, Martinez, Arraras – Lausen.