Play-off 2. ligy, skupina Východ

DRACI PARS ŠUMPERK – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1) Stav série: 1:2

17.03.2019, 17:00 • Zimní stadion, Šumperk. • Semifinále • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Z mé strany je to vše. Loučí se s Vámi Dominik Mihailescu, přeji pěkný den. (19:12:46)
Moravské Budějovice vítězí. Rozhodující gól vstřelil ve 48. minutě Horký. Žihadla budou mít možnost v úterý proměnit mečbol.

59:52

Tomáš Sedlák (SUM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Je rozhodnuto.

59:08

Šumperk hraje power-play.

58:17

Mojžíšova dělovka skončila na hrudi Groha. Hra ovšem pokračuje.

57:24

Mikeš nebezpečně nahodil puk na Halodu. Tou vypadl kotouč z výstroje, Šumperk měl štěstí, že zde nebyl žádný hráč ze strany hostů, který by dorazil kotouč.

57:12

Tentokráte to zkoušel Antonov, ale s jeho ránou nemohl mít Groh sebevětší problém.

57:06

Další dělovka ze strany Gewieseho. Muž s maskou v kleci hostů drží své mužstvo.

56:49

Gólman Žihadel přerušuje hru. Vhazování po pravici Dominika Groha.

56:32

Drtilovu střelu vychytal Groh. Tohle byl skvělý reflex ze strany brankáře Budějovic.

55:56

Útok Draků byl přerušen kvůli postavení mimo hru. To se nelíbí fanouškům na stadioně.

55:30

Tak rozhodčí to nakonec vyřešil tak, že Králík (SUM) dostává dvě minuty za podrážení. Petr Krutiš (MBU) menší trest za hrubost. Hrát se budou po čtyřech.

55:30

Hra eje přerušena. Budou se udělovat tresty. Králík totiž dostal hokejkou do obličeje po odpískání. A pravděpodobně fauloval i gólman Groh.

54:50

Haloda si teď připsal řadu dobrých zákroků! Šumperk je pod tlakem, moc času mu totiž nezbývá.

53:26

Marek Haloda nahodil puk na branku. Ten byl tečovaný a letěl mimo.

53:19

Šumperk se nemůže dostat ke střele, Moravské Budějovice přeply na mód – defenzíva.