konec (1:0)

16.03.2019, 13:15 • Vicarage Road, Watford • Čtvrtfinále • Rostislav Králik

Tipsport: 2.23 3.27 3.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9. (15:21:00)
Po perfektním mači, zaslouženě postupuje po vydřené výhře 2:1 do semifinále FA Cupu Watford FC! Začátek druhé půle patřil Crystal Palace, když v 50. minutě střelu Meyera ještě hlavou tečoval Kouyaté brankář Gomes se však zaskvěl. Následně Townsend si na Gomese nepřišel z přímého kopu Batshuayi z dobré pozice pálil mimo, ale v 62. minutě přišla jeho chvíle a vyrovnal na 1:1. V 77. minutě se na hřišti objevil Gray a tento hráč o chvíli později o všem rozhodl – 2:1! Poté se Crystal Palace vydalo stíhat domácí a jejich obrana pořádně hořela, další gól však Watford již nepřidal. Vyrovnat mohl v nastaveném čase Bissaka po kiksu Masiny, ale netrefil branku. Přeji pěknou sobotu.

90+5

90+5

Střídačka Watfordu chce konec, ale ještě se pořád hraje.

90+4

90+4. Šance hostů

90+4

Masina zakiksoval nejhůře jak mohl pohodlně sklepl míč přímo proti noze Bissaky, ale ten pálí nepochopitelně mimo branku!

90+3

Crystal Palace povolává vše co má nohy a ruce do frontálního útoku!

90+3

Unikající Deeney byl u postranní čáry zastaven ukázkovým, čistým skluzem.

90+2

Cleverley vybojoval míč a posílá ho na jistotu dozadu svému spoluhráči.

90+1

Watford hraje na útočné polovině což mu perfektně vyhovuje.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89

Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Tom Cleverley.

88

Deeney vypomohl své obraně účinným skluzem.

87

Přečíslení Watfordu končí pokaženým centrem.

86

Po rohovém kopu zaskočil za brankáře Guaiatu technik Milivojevič a zabránil míči na cestě do sítě!

85

Vzápětí rohový kop opět pro Watford.

84

84. Šance domácích

84

Guaita ostrou střelu pouze vyrazil před sebe, kde byl však nejrychlejší obránce Bissaka a odehrál míč na poslední chvíli na rohový kop!

84

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Christian Benteke.