CROSSDOCK Extraliga

Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Hradec Králové 1988

2:1

konec (1:1, 1:0, 0:0)

16.03.2019, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • 21. kolo • Jiří Cícha (@cichic18)

Máme tu konec dnešního utkání, ve kterém vítězí Elba DDM Ústí nad Labem, já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký víkend, zase někdy na počtenou. (15:39:32)

44:49

Josef Šimůnek se velice rozčiluje, jelikož podle něho byla branka, ale rozhodčí stál velice dobře a vše s přehledem viděl. Dnes vítězí Elba DDM.

44:26

44:09

Hostující hráči v šesti hráčích!

44:00

Poslední minuta třetí třetiny a Hradec bude mít v poslední minutě třicet vteřin přesilové hry.

43:43

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Langthaler – 2 min., nedovolené bránění).

42:56

Oddechový čas pro domácí. Družina Jaroslava Pavlíka poslouchá taktiku do závěrečných minut. Vhazovat se bude před obranným pásmem Ústí.

42:36

Obrovská komplikace pro Hradec, Vítek Fanderlík se proviňuje zdržováním hry, míček vyhodil mezi střídačky.

42:26

Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (Fanderlík – 2 min., zdržování hry).

41:53

Jiří Tomáš oběhl dva obránce a upaloval podruhé v dnešním utkáním sám na Biegla, ale ten dnes na minisouboj vede 2:0, míček útočníkovi modrobílému celku vypíchl!

41:29

Hostům se čas na vyrovnání krátí, Svoboda rozjíždí útok z obranného pásma. Nyní se bude vhazovat před Bandou, kvůli zakáízanému uvolnění Elby DDM.

40:07

Domácí v plném počtu. Ústí díky Bandovi přečkalo početní nevýhodu bez úhony.

39:20

Lux, Šimůnek a Hrabica bušili do Bandy, ale ten je dnes fantastický a drží svůj tým ve vedení!

38:10

Komplikace pro ústeckou Elbu DDM, Čejka si musí odsedět dvě minuty za napadení. Branku Bandy se snažil ohrozit Lux, ale přestřelil, a tak vyhnal svůj tým z pásma.

38:07

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Čejka – 2 min., napadení).

37:30

Oba celky chtěly otočit strany ve třetí třetině, za malou chvilku budeme pokračovat.

37:29

Krásně vyhraná bule od Bíma na Smolíka, který vyslal bombu, míček orazítkoval břevno branky.

2:1

Branky a nahrávky: 4. Balcar, 23. Tomáš (Růžička, Michajličenko) – 1. Tesař (Novák)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Haken, Michajličenko, Sedláček, Smolík, Švanda, Černý, Hruška – Balcar, Bím, Čejka, Červinka (A), Grus, Langthaler, Poláček (C), Růžička, Tomáš, Giesel, Magasanik

HBC Hradec Králové 1988: Biegl (Brykner) – Hrabica (C), Fanderlík, Doležal, Škoda, Šimek, Hrubý – Tesař, Mitra, Král, Šimůnek, Svoboda, Lux (A), Hudeček, Novák (A), Fišer, Ježek

Rozhodčí: Michal Záhora, Michal Kasner

00:57 HKR 0:1 Tesař (Novák)
03:50 UNL 1:1 Balcar
09:23 UNL 2 Sedláček, hrubost
14:14 UNL 2 Sedláček, sekání
17:44 HKR 2 Mitra, napadení