3:2
po nadst. prodl. (1:2, 1:0, 1:0 - N 0:1)
14.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Nadstavba E • Martin Vavruša
HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín
3:2
po nadst. prodl. (1:2, 1:0, 1:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Ševčík (Sedláček, Macháč), 38. Schneider (Radová), 56. Kusák (Přecechtěl, Lambert) – 17. Adámek (Bednařík, Turek), 18. Babeliak (Dědek, Velikovský), 64. Kočí (Dědek, Půček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček – Havel, Schneider, Kusák, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín:
Růžička (Tkadlec) – Velikovský, Kočí, Mikula, Dořičák, Kuchařík, Krajčík – Bednařík (C), Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Matějíček, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sedlák – Bubela, Lounová
Diváci:
1. třetina | ||||
07:59 | OLO | 2 | Havel, sekání | |
10:36 | OLO | 2 | Havel, pozdní dohrání | |
16:35 | VSE | 0:1 | Adámek (Bednařík, Turek) | |
17:41 | VSE | 0:2 | Babeliak (Dědek, Velikovský) | |
18:21 | OLO | 1:2 | Ševčík (Sedláček, Macháč) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:19 | OLO | 2 | Drábek, podrážení | |
28:20 | VSE | 2 | Bednařík, napadení | |
31:45 | VSE | 2 | Rybár, napadení | |
38:00 | OLO | 2:2 | Schneider (Radová) | |
38:17 | VSE | 2 | Rybár, sekání | |
OLO | 2 | Přecechtěl, napadení | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:22 | OLO | 2 | Přecechtěl, faul kolenem | |
55:33 | OLO | 3:2 | Kusák (Přecechtěl, Lambert) | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
60:35 | OLO | TS | Přecechtěl, podrážení | |
61:10 | OLO | 2 | Holcman, podrážení | |
63:45 | VSE | 3:2 | Kočí (Dědek, Půček) | |
po nadst. prodl. |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
1. Přerov 93 bodů (*)
2. Vsetín 81 bodů
3. Šumperk 60 bodů (*)
4. Technika Brno 50 bodů
5. Olomouc 50 bodů
----------------------------
6. Warriros Brno 33 bodů
*Do tabulky není zahrnutý poslední zápas Přerov – Šumperk, který začínal v 18:45.
63:45
Sen Hanáků o čtvrtém místě zůstane už jen snem. Dědek totiž našel u protější tyče nepokrytého VÁCLAVA KOČÍHO, který jen sklepl puk do nechráněné sítě. Asistence: Matyáš Dědek, Jan Půček.
63:30
63:01
62:25
62:14
62:05
61:31
61:20
61:10
61:10
60:35
60:35
60:12
60:02