4:10
konec (1:2, 1:6, 2:2)
14.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Uherský Ostroh • Semifinále • Info o změnách stavu (Tomáš Chramosta (@TomasChramosta))
HOKEJ Uherský Ostroh – SHKM Baník Hodonín
4:10
konec (1:2, 1:6, 2:2)
Branky a nahrávky: 20. Flora Pavel (Stránský, Galuška L.), 39. Flora Pavel, 46. Mika (Machálek), 47. Rauš D. (Galuška L.) – 1. Janás (Peš, Tomi), 3. Janás (Kuba, Peš), 24. Lidák (Kučera Z.), 25. Polák, 28. Peš (Kuba, Janás), 30. Směřička (Sajdl, Kučera Z.), 33. Jajcay (Kučera Z., Směřička), 39. Rýpar (Polák, Venclík), 42. Jajcay, 52. Chalupa (Crlík, Venclík)
Karty:
Neproměněná penalta:
HOKEJ Uherský Ostroh:
Valúch (Lekeš) – Stuchlík, Maršálek, Vaněk, Kučera, Andrýsek, Žabčík, Rauš D., Nevídal – Hendrych, Zalubil L., Zalubil J., Beneš, Galuška V., Stránský, Rauš M., Machálek, Flora Petr, Mika, Galuška L., Flora Pavel.
Náhradníci:
Trenér:
SHKM Baník Hodonín:
Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Tomi, Směřička, Lidák, Veselský, Crlík, Rýpar, Výmola – Kuba, Peš, Janás – Jajcay, Sajdl, Kučera – Černohous, Polák, Venclík – Chalupa, Lindner, Sedlák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Blaha, Maťašovský – Goňa, Kociňák
Diváci:
1. třetina | ||||
00:26 | HOM | 0:1 | Janás (Peš, Tomi) | |
02:28 | HOM | 0:2 | Janás (Kuba, Peš) | |
19:58 | UOS | 1:2 | Flora Pavel (Stránský, Galuška L.) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:29 | HOM | 1:3 | Lidák (Kučera Z.) | |
24:02 | HOM | 1:4 | Polák | |
27:01 | HOM | 1:5 | Peš (Kuba, Janás) | |
29:54 | HOM | 1:6 | Směřička (Sajdl, Kučera Z.) | |
32:19 | HOM | 1:7 | Jajcay (Kučera Z., Směřička) | |
38:12 | HOM | 1:8 | Rýpar (Polák, Venclík) | |
38:29 | UOS | 2:8 | Flora Pavel | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:15 | HOM | 2:9 | Jajcay | |
45:37 | UOS | 3:9 | Mika (Machálek) | |
46:37 | UOS | 4:9 | Rauš D. (Galuška L.) | |
51:45 | HOM | 4:10 | Chalupa (Crlík, Venclík) | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
51:45
46:37
Autorem branky je DAVID RAUŠ. Asistence: Lumír Galuška.
45:37
Autorem branky je VÍT MIKA. Asistence: Jan Machálek.
41:15
38:29
Autorem branky je PAVEL FLORA.
38:12
32:19
29:54
27:01
24:02
23:29
19:58
Autorem branky je PAVEL FLORA. Asistence: Filip Stránský a Lumír Galuška.
02:28
00:26