1:3
konec (0:2, 0:0, 1:1) Stav série: 0:1
14.03.2019, 14:30 • Kazachstan Arena • Čtvrtfinále • Adam Dořák
Tipsport: 2.62 4.2 2.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.62 - 4.2 - 2.25
Barys Nur-Sultan – Avangard Omsk
1:3
konec (0:2, 0:0, 1:1) Stav série: 0:1
Branky a nahrávky: 45. A. Petersson (Michajlis, Blacker) – 13. K. Petrov (Fisenko), 18. I. Michejev (Šumakov, Beck), 59. Širokov (I. Michejev)
Karty:
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
H. Karlsson (Hrachovina) – Svedberg, Makljukov, Dietz, Orechov, M. Semjonov, Blacker, Lipin – Valk, Bochenski, Frattin – A. Petersson, Cormier, Ševčenko – Michajlis, Akolzin, Boyd – Petuchov, Sagadejev, Asetov.
Náhradníci:
Trenér:
Avangard Omsk:
Bobkov (Nalimov) – Bondarev, Čudinov, Pokka, Jemelin, Franson, Pivcakin – Desharnais, Manukjan, Beck – Stålberg, Jaremčuk, K. Petrov – Fisenko, Stas, I. Michejev – Zernov, Širokov, K. Semjonov – Košelev, Šumakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Konstantin Olenin, Alexander Soin – Nikita Vilyugin, Gleb Lazarev
Diváci:
1. třetina | ||||
03:35 | OMS | 2 | Beck, hákování | |
05:19 | AST | 2 | Blacker, sekání | |
06:49 | AST | 2+2 | Svedberg, zásah do hlavy nebo krku | |
12:15 | OMS | 0:1 | K. Petrov (Fisenko) | |
14:57 | OMS | 2 | Čudinov, nedovolené bránění | |
15:58 | AST | 2 | A. Petersson, podrážení | |
17:50 | OMS | 0:2 | I. Michejev (Šumakov, Beck) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
32:55 | OMS | 2 | Franson, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:26 | AST | 1:2 | A. Petersson (Michajlis, Blacker) | |
58:56 | OMS | 1:3 | Širokov (I. Michejev) | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
32:55
15:58
14:57
06:49
05:19
03:35