4:3
konec (1:1, 2:0, 1:2) Stav série: 1:2
14.03.2019, 19:00 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • Předkolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)
Tipsport: 1.9 4.35 3.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.35 - 3.5
HC Sparta Praha – HC Vítkovice Ridera
4:3
konec (1:1, 2:0, 1:2) Stav série: 1:2
Branky a nahrávky: 20. Kudrna (Blain, Pech), 25. Klimek (Rousek, Klíma), 30. Jarůšek (Rousek, Tomáš Dvořák), 41. Delisle (Klimek) – 16. Tybor (Trška, O. Roman), 45. Schleiss (Hrabal, Tybor), 54. Kucsera (Dej)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Machovský (J. Sedláček) – Kalina, Blain, Piskáček (C), T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Košťálek, Delisle – Smejkal, Sill, Černoch – Klimek, J. Hlinka, Roberts Bukarts – Forman (A), Pech (A), Kudrna – Jarůšek, Klíma, Rousek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (Dolejš) – Mrázek, Trška, Výtisk (A), D. Krenželok, Šidlík, Hrabal, Černý – Olesz (C), Lev, Dej – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Szturc (A), Poletín, Guman – Kucsera, Š. Stránský, Schleiss.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pražák, Jeřábek – Frodl, Komárek.
Diváci: 8 133
1. třetina | ||||
08:18 | SPA | 2 | Košťálek, držení | |
15:18 | VIT | 0:1 | Tybor (Trška, O. Roman) | |
19:35 | SPA | 1:1 | Kudrna (Blain, Pech) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:59 | VIT | 2 | D. Květoň, hákování | |
24:55 | SPA | 2:1 | Klimek (Rousek, Klíma) | |
27:59 | VIT | 2 | Poletín, hákování | |
29:54 | SPA | 3:1 | Jarůšek (Rousek, Tomáš Dvořák) | |
36:02 | VIT | 2 | Hrabal, krosček | |
36:26 | VIT | 2 | Schleiss, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
39:21 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Pech | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:51 | SPA | 4:1 | Delisle (Klimek) | |
44:52 | SPA | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Pech | |
44:56 | VIT | 4:2 | Schleiss (Hrabal, Tybor) | |
47:55 | SPA | 2 | Kalina, krosček | |
52:09 | VIT | 2 | Hrabal, nedovolené bránění | |
53:20 | VIT | 4:3 | Kucsera (Dej) | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
52:09
47:55
44:52
39:21
36:26
36:02
27:59
23:59
08:18