5:2
po n.s.n. (2:0, 1:1, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
14.03.2019, 18:45 • Nadstavba E • Info o změnách stavu (David Suchý)
HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk
5:2
po n.s.n. (2:0, 1:1, 2:1 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Jobánek (Zembol), 14. Zembol (Jobánek), 22. Hlávka (Hradil), 41. Fiala (Holík, Jobánek), 53. Jobánek (Kaprál), rozh. náj. Hlávka – 24. Minařík (Kučera), 44. Netolický (Haas)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC ZUBR Přerov:
Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Tomiga, Holík, Šilhavý – Fiala, Štíbr, Kuncek, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek
Náhradníci:
Trenér:
HK Mladí Draci Šumperk:
Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Zavoral, Netolický, Koutecký – Burda, Kučera, Diviš, Trögner, Mann, Haas, Šucha
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čuňočka – Měkýš, Smetková
Diváci: 88
1. třetina | ||||
10:11 | MDS | 2 | Haas, držení | |
11:40 | PRE | 1:0 | Jobánek (Zembol) | |
13:35 | PRE | 2:0 | Zembol (Jobánek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:34 | PRE | 3:0 | Hlávka (Hradil) | |
23:24 | MDS | 3:1 | Minařík (Kučera) | |
30:08 | MDS | 2 | Kareš, podrážení | |
34:16 | PRE | 2 | Holík, sekání | |
PRE | 10 | Štíbr, nesportovní chování | ||
38:07 | PRE | 2 | Buršík, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:29 | PRE | 4:1 | Fiala (Holík, Jobánek) | |
43:03 | MDS | 4:2 | Netolický (Haas) | |
47:57 | MDS | 2 | Diviš, držení | |
52:31 | PRE | 5:2 | Jobánek (Kaprál) | |
59:19 | MDS | 2 | Zavoral, hrubost | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
64:11 | PRE | 2 | Zembol, hákování | |
Samostatné nájezdy | ||||
66:00 | PRE | 5:2 | Hlávka (rozh. náj.) | |
po n.s.n. |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
64:11
59:19
47:57
38:07
34:16
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Miroslav Štíbr – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
30:08
10:11