5:2

po nadst. prodl. (1:0, 3:2, 1:0 - N 1:0)

14.03.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Nadstavba C • David Panuška

Ode mě je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u mládežnického hokeje na počtěnou. (19:37:50)
Je dobojováno. Piráti poráží karlovarskou Energii 5:2 a radují se i z jednoho bodu v nadstavbě. Hattrickem se dnes blýskl Jiří Kulich, trefili se také Jan Vostiňák, Ondřej Čech a Ondřej Príhoda. Za hosty skórovali David Černý a Samuel Šmajda.

Nadstavba je u konce. Piráti postupují do play-off, Energie o něj ani moc nezabojovala a chybělo ji opravdu dos bodů.

63:50

Piráti právě vstřelili branku!
JIŘÍ KULICH kompletuje hattrick a ukončuje nadstavbu v předposlední minutě! Tadeáš Svoboda domácí patnáctce skvěle předhodil kotouč mezi kruhy, odkud se chomutovský mladík trefil přímo do levé šibenice. Asistence: Tadeáš Svoboda a Štěpán Němec.

63:13

Energie se ke kotouči moc nedostává. Nyní se to Západočechům povedlo, ale ti nic nevymysleli a vyhodili pouze na zakázané uvolnění.

62:29

Před kruhy se k dobré střele dostal bek Dominik Perný, ale Štěpán Jiskra si připsal další povedený zákrok!

62:01

Jan Ekrt se poté uvolnil podél levého mantinelu a u pravé tyčky hledal Príhodu. Tomu se ovšem zakončit nepovedlo, pirátská aktivita ovšem trvá.

61:10

Poté si na pravé straně udělal prostor Jan Spudich, který hledal mezi kruhy Ondřeje Čecha. K tomu se ale kotouč nakonec nedostal a puk skončil v rohu.

60:20

Prodloužení mohl hned po dvaceti sekundách rozseknout Tadeáš Svoboda. Ten se dostal po pravé straně až před branku, jeho zakončení po ledě ale Jiskra vychytal!

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Piráti zvládli i třetí třetinu a připisují si tři body. Zároveň potvrdili i postup do play-off! O bonusový bod si oba celky zahrají v nadstavbovém prodloužení, které začíná hned tři minuty po poslední siréně.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:17

59:08

Kolem Štěpána Jiskry létaly kotouče, ale ani jeden se do branky nedostal. Karlovarský brankář poté ukryl střelu Jiřího Kulicha z pravého kruhu, která ale i tak šla vedle.

58:27

Hrají se poslední minutky třetí třetiny. Z vrcholku kruhů zakončoval k levé tyčce Štěpán Němec, ale jeho rána příklepem nakonec skončila jen vedle levé tyčky.

57:57

57:39

Výborně to nyní udělal Ondřej Príhoda, který u pravého hrazení vybojoval kotouč a šel na branku. Zakončoval u pravé tyčky, ale Štěpán Jiskra mu druhou branku v této třetině nedovolil!

57:16

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Zolonaj – 2 min., podrážení).

56:26

Jan Ekrt v oslabení pořádně zazlobil. Mezi kruhy se dostal ke kotouči a nepříjemně zakončoval k pravé tyčce. Jiskra kotouč neudržel, ale ten k jeho štěstí vypadl jen těsně vedle tyčky!

5:2

Branky a nahrávky: 16. Kulich (Čech, Němec), 22. Vostiňák (Svoboda, Kalčík), 36. Čech (Kulich, Svoboda), 40. Kulich (Perný, Čech), 43. Príhoda (Martínek, Iljuk), 64. Kulich (Svoboda, Němec) – 33. Černý (Vogel, Blecha), 38. Šmajda

Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Martínek – Spudich, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Vostiňák, Kalčík, Ekrt.

HC Energie Karlovy Vary: Jiskra (Hykel) – Zolonaj, Petretič, Houdek, Hohl, Vogel – Remeš, Šlechta, Hrůša, Šmajda, Blecha, Bubanec, Matas, Rymon, Sapoušek, Skuhravý, März, Černý.

Rozhodčí: Šindel – Sedláček, Bláha

03:01 CHM 2 Frollo, nedovolené bránění
16:00 CHM 1:0 Kulich (Čech, Němec)
21:34 CHM 2:0 Vostiňák (Svoboda, Kalčík)
27:47 CHM 2 Čech, podrážení
32:12 KVA 2:1 Černý (Vogel, Blecha)