14.03.2019, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.29 3.88 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Chytil (NYR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:29 (05:40:54)

1. Tyler Motte (VAN) 2+0
2. Jacob Markström (VAN) 21 zák., 1 gól, 95,5%
3. Brock Boeser (VAN) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 28-22; Zablokované střely: 10-8; Vhazování: 55%-45%; Hity: 15-25; Přesilové hry: 1/5-1/4; Trestné minuty: 10-31.
Rangers pokračují ve špatných výkonech. Tentokrát je srazili dvě zbytečná vyloučení. Útočník Chris Kreider byl vyloučen v prostřední části do konce utkání a chvíli po něm Brendan Lemieux. Canucks první přesilovou hru využili zásluhou Brocka Boesera, na jehož gól navázal skvělý Tyler Motte, když se prosadil dvakrát v rozpětí pouhých 11 sekund. Rangers poté jen snížili. Konečný výsledek. Vancouver Canucks 4 New York Rangers 1.

59:35

59:35 Jake VIRTANEN - 4:1

59:35

Vancouver právě vstřelil branku!
JAKE VIRTANEN si na levém křídle skvěle pokryl puk a poté ho dovezl až do prázdné brány! Asistence: Tanner Pearson a Troy Stecher.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:23

Tyler Motte mohl po přihrávce zpoza brány zkompletovat hattrick, jenže se nakonec v mezikruží ke střele z otočky nedostal!

57:10

Henrik Lundqvist naskočil na střídačku a Rangers zkouší snížit při hře bez brankáře!

56:15

Markus Granlund vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho rána s příklepem mířila do vzdálenějšího levého horní rohu brány, Henrik Lundqvist ji ale dobře viděl a ukryl v lapačce. Pěkný zákrok v podání brankáře NYR.

55:41

Střela Vancouveru z vrcholu pravého kruhu minula bránu a skončila v ochranné síti. Komerční přestávka.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:07

Rangers se v rychlém sledu dostali na pravém křídle ke dvěma střelám, z nichž první skončila na hrudi Henrika Lundqvista, zatímco druhá minula přední pravou tyč.

54:32

Filip Chytil v pravém kruhu vystřelil bekhendem a Jacob Markström puk vyrážečkou vytáhl mimo prostor brány.

52:57

Alex Biega znovu vypálil na pravém křídle a jeho táhlá střela tentokrát mířila přesně ke vzdálenější levé tyči, Henrik Lundqvist ji ale pravým betonem vyrazil.

52:29

Alex Biega na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho táhlý pokus minul přední tyč brány Rangers.

51:09

Puk skončil mezi střídačkami a na řadu přichází komerční přestávka. Canucks vedou nad Rangers 3:1.

4:1

Branky a nahrávky: 27. Boeser (Leivo, Horvat), 30. Motte (Edler, Markström), 30. Motte (Roussel), 60. Virtanen (Pearson, Stecher) – 51. Bučněvič (Zibanejad, DeAngelo)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev (A), Brisebois, Stecher, Sautner, Biega – Leivo, Pettersson, Boeser – Roussel, Horvat (A), Virtanen – Pearson, Gaudette, Goldobin – M. Granlund, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Shattenkirk, DeAngelo, Skjei, Br. Smith, M. Staal (A), Pionk – Naměstnikov, Zibanejad, Vesey – Kreider (A), R. Strome, Fast (A) – Lemieux, B. Howden, Bučněvič – Nieves, L. Andersson, Chytil. Hlavní trenér: David Quinn.

29:45 VAN 3:0 Motte (Roussel)
29:45 NYR 5+OK Lemieux, zásah do hlavy nebo krku+nesportovní chování, odpyká Bučněvič
37:03 VAN 2 Pearson, hákování
37:56 VAN 2 Beagle, sekání