konec (0:2, 3:0, 2:0) Stav série: 1:0

13.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Semifinále • Dominik Adam

Tipsport: 1.4 5.5 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (20:37:54)
Je konec dnešního zápasu, který opanovali Havlíčkobrodští, jež otočili vývoj utkání z 0:2 na 5:2 a získali tak první cenný bod do sbírky. Ve třetí třetině se ještě prosadil dvakrát Tomáš Chlubna.

59:44

Rudl nabil Daňkovi, jenž minul poloodkrytou klec!

59:32

Rudl z pravého kruhu přestřelil branku.

58:41

Kuchta se natlačil před Slováka, kterého střelou na bližší tyč nepřekonal.

57:22

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Havlíčkobrodští si upevňují vedení o tři branky! TOMÁŠ CHLUBNA jel na prázdnou branku, počkal si na Petra Kuchtu, jenž mu hned kotouč vrátil. Prvně jmenovaný to měl už lehké! Asistence: Petr Kuchta.

57:01

Weinritt pálil od modré čáry, ale minul branku.

56:56

Hosté v šesti!

56:56

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:50

Brunec pálil z otočky, ale Novák lapil puk do lapačky.

55:35

Domácí svatyně vypadla ze svého postavení.

55:15

Havlíčkobrodští chtěli využít hybridního icingu, ale Matušík nepředjel svého strážce.

54:17

O kotouč se bojovalo za brankou Nováka, kotouč se ztratil z dohledu hlavního rozhodčího, tak sudí přerušil hru.

53:25

Žák vystřelil z vrcholku pravého kruhu, Novákovi vypadl kotouč z lapačky, touše se zhostil Semrád, jenž hned vyhodil.

53:24

Bobři teď dusí Bruslaře v pásmu.

53:02

Seidler střílel z otočky, ale jen o kousek minul branku.

52:33

Pořický pálil od modré čáry, kotouč byl sražen do ochrané sítě.

52:09

Kuchta bojoval o puk za brankou a hned vyhazuje.

5:2

Branky a nahrávky: 29. Semrád (Voříšek, Třetina), 33. Michálek (Třetina, Přidal), 34. Třetina (Semrád, Voříšek), 51. Chlubna (Kozlík, Kuchta), 58. Chlubna (Kuchta) – 15. Žák (Hořanský, Pořický), 20. Brunec (Daněk, Dalajka)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Šmíd, Kulhánek, Vala, Vacík, Šmíd, Kopic – Michálek, Třetina (C), Přidal – Milfait (A), Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Beneš, Ludvík

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plášek) – Ostrčil, Rudl, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Hořanský, Brunec (C), Fojtík, Andris, Vaněk, Vávra, Pořický, Seidler, Kuchařík, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Dalajka

Rozhodčí: Ivan Čuňočka, Daniel Reich – Roman Komínek, Martin Musil

05:27 VAL 2+10 Vávra, zásah do hlavy nebo krku, odpyká Kuchařík
10:27 VAL 2 Brunec, držení
14:49 VAL 0:1 Žák (Hořanský, Pořický)
19:43 VAL 0:2 Brunec (Daněk, Dalajka)
26:22 VAL 2 Pořický, faul kolenem
28:23 HBR 1:2 Semrád (Voříšek, Třetina)
32:24 HBR 2:2 Michálek (Třetina, Přidal)