12.03.2019, 00:00 • Barclays Center, New York • Jan Prošek

Tipsport: 2.44 3.79 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Thomas Greiss (NYI) 31 zák., 0 gólů, 100 %
2. Ryan Pulock (NYI) 1+0
3. Anders Lee (NYI) 1+0 (02:28:15)
Československá stopa v utkání:
Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 05:57
Ryan Pulock a Anders Lee se jako jediní dva hráči dokázali v tomto zápase prosadit, a tak rozhodují o výhře New Yorku Islanders 2:0. Thomas Greiss pochytal všech 31 střel soupeře, dvakrát nebo třikrát mu pomohla branková konstrukce.

59:50

Puk je ve středním pásmu.

59:30

Už se pravděpodobně nic nestane, hosté hrají znovu bez brankáře.

58:30

58:30 Anders LEE - 2:0

58:30

Islanders právě vstřelili branku!
Valtteri Filppula výborně vybojoval kotouč u mantinelu, přihrál ho do míst, kde byl ANDERS LEE. Ten střelu neuspěchal, v klidu poslal kotouč do prázdné branky, překonal obránce. Asistence: Valtteri Filppula.

58:14

Islanders se dokázali osvobodit.

57:46

Columbus hraje bez brankáře, Sergej Bobrovskij je na střídačce.

57:20

Domácí výborně vyhazují tak, aby z toho nebyl icing.

57:10

Columbus rozehrává od své branky, oba týmy nyní střídají.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:23

Anthony Beauvillier se do střelecké pozice přes dobrou obranu Blue Jackets nedostal.
Dnešní utkání sleduje 11.827 diváků.

56:21

Domácí celek nyní hraje aktivněji, útočí a snaží se držet hru co nejdál od své branky.

55:27

Matt Martin zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu. Na chvilku byl volný Anthony Beauvillier před brankou. Nakonec to byl ale Casey Cizikas, kdo střelou prověřil připravenost brankáře soupeře.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

54:20

Nick Foligno autorem další střely, se kterou si hravě dokázal poradit brankář New Yorku. Ten raději přerušuje hru.

53:12

Domácí fanoušci povzbuzují své oblíbence, Islanders hrají velmi dobře defenzivně v tomto zápase.

52:50

Markus Nutivaara pálil od modré čáry, jeho rána se od zadního mantinelu odrazila za branku, tam byli ale obránci.

51:56

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:56

Oliver Bjorkstrand dobře zakončoval, jeho ránu kryje pozorný domácí brankář. Komerční přestávka.

51:01

Cam Atkinson pálil z levého kruhu, jeho rána byla nepřesná.

50:44

Pierre-Luc Dubois se musel vrátit až za svou branku, oba týmy střídají.

50:34

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

50:01

Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma. Anthony Beauvillier ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Sergej Bobrovskij rychle rozehrál od své branky.

49:21

Scott Mayfield ani Jordan Eberle nedokázali své šance proměnit. Později pálil Mathew Barzal a ani jeho projekril nebyl nejpřesnější.

48:20

16:25, tak vypadá statistika střel na branku, aktivněji hraje hostující celek. Ten má však problémy s přesností střelby.

47:35

Thomas Greiss si dokázal poradit se střelou Panarina, následně neuspěl z mezikruží ani Josh Anderson.

47:07

Po krátké přestávce pokračuje třetí třetina dál. Sledujeme aktivní hru Columbusu, který se pokouší vyrovnat, ale zatím marně.

46:30

David Savard pálil od modré čáry, následně Josh Anderson nahodil na branku. Thomas Greiss má kotouč. Komerční přestávka.

46:01

Artěmij Panarin si dvakrát zkoušel vybruslit před branku, ale domácí obrana mu prostor nedala.

45:31

Cam Atkinson nedokázal překonat domácí obranu, další nepovedená akce Blue Jackets.

45:07

Islanders se sice dostali do útočného pásma, kde i chvíli kombinovali, ale vypálit na branku nedokázali.

44:40

Thomas Greiss vyjel za svou branku, odkud rozehrával. Těžkou situaci zvládl, dokázal si poradit. Puk mají jeho spoluhráči.

43:17

Matt Duchene pálil z mezikruží, ani jeho rána nebyla přesná.

42:52

Sledujeme velmi rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.

42:32

Columbus kombinoval v útočném pásmu, ale vypálit se mu nepodařilo.

41:38

Domácímu celku pomohla znovu branková konstrukce. Následně další hostující rána končí nad.

41:21

Anthony Beauvillier se pokoušel dostat do střelecké pozice, výborně ho zastavil Pierre-Luc Dubois.

40:08

Vhazovat se bude před brankou Columbusu, domácí začali aktivně.

40:01

Ryan Pulock je stále jediným hráčem, který se v tomto zápase dokázal prosadit, a tak díky jeho trefě vede Islanders o jednu branku. Columbus si také vypracoval dobré šance, ale neproměnil je.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43

Anthony Beauvillier se nedokázal prosadit a vypracovat si výraznější šanci.

39:30

Pravděpodobně se už nic nestane.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

37:30

Pierre-Luc Dubois pálil z dobré pozice, jeho ránu dokázal vyrazit domácí brankář.

36:27

Scott Mayfield to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně Scott Mayfield tečoval střelu spoluhráče před brankou.

35:50

Hned ve třech se dostávají hostující hokejisté do útočného pásma, kotouč ale nechali za sebou.

35:27

Alexander Wennberg dostal kotouč do útočného pásma, jeho projektil byl zblokovaný, gólman zasahovat vůbec nemusel.

35:07

14:15, střelecky je zápas prakticky vyrovnaný, o jednu brankou vedou domácí hokejisté.

34:45

Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

34:08

Sergej Bobrovskij kryje ránou Leea z první v přečíslení dva na jednoho. Komerční přestávka.

33:49

Zach Werenski ani jednou ze dvou ran nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

33:16

Seth Jones nahazoval od modré čáry, v akci pokračuje Ryan Dzingel.

32:44

Devon Toews se pokoušel dostat hru do útočného pásma, následně pálil Jordan Eberle. Jeho projektil byl možná tečovaný, ale nic to nemění na tom, že puk končí mimo.

32:21

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry. Columbus nyní rozehrává od své branky.

31:59

Cam Atkinson vypálil a domácí brankář Thomas Greiss kryje jeho projektil. Komerční přestávka.

30:30

Valtteri Filppula ani jeho kolegové nedokázali nyní vypálit.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry druhé třetiny i zápasu, Islanders se snaží navýšit své vedení.

29:24

Sergej Bobrovskij nyní podržel své spoluhráče. Jeden z domácích hráčů měl před sebou odkrytou část branky, ale gólman skvěle vyrazil kotouč.

29:00

9:13, střelecky je aktivnější hostující celek, ten však prohrává o jednu branku.

28:34

Jeden z domácích hráčů byl volný před brankou, ale do střelecké pozice se nedostal, přesněji kotouč se k němu nedostal.

27:27

Ryan Pulock pálil z dobré pozice, hostující brankář kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.

27:11

Oba týmy hrají v plném počtu.

27:00

Columbus se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet. Vypálit na branku však nedokázal.

26:43

Komerční přestávka.

26:35

Markus Nutivaara to zkoušel individuálně, vypálit na branku však nedokázal.

25:46

Adam Pelech rozehrává od své branky, následně ale Mathew Barzal nedokázal dostihnout kotouč, a tak se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném pásmu Islanders.

25:11

Sledovat tedy budeme hru čtyři na čtyři po vzájemném vyloučení.

25:11

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., hrubost).

25:00

Matt Martin se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale obrana Columbusu ho nenechala vypálit.

24:32

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Islanders mají nyní problémy s rozehrávkou za svou brankou.

23:38

Zach Werenski se dostal do útočného pásma, přijal přihrávku a rychle pálil. Kotouč poslal nad branku.

23:00

Domácí rozehrávají od své branky, Sedlák dobře napadal, ale k puku se nedostal.

22:42

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

22:04

Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

21:37

Sledujeme rychlý hokej, Markus Nutivaara pálil z dobré pozice, Thomas Greiss jeho ránu vyrazil betonem.

21:04

Cam Atkinson se dostal sám před branku, jeho ránu zápěstím znovu v tomto zápase zastavila branková konstrukce. Atkinsonova druhá štangle.

20:32

Zápas pokračuje druhou třetinou, Josh Anderson zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.

20:01

Thomas Greiss pochytal všech sedm střel, Sergej Bobrovskij čelil osmi střelám a na ránu Pulocka nedosáhl, a tak je Ryan Pulock jediným úspěšným střelcem první třetiny.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:58

Už se nic nestane.

19:20

Columbus rozehrává od své branky, Nick Foligno však pálil rychle po přechodu do útočného pásma nepřesně.

19:10

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:24

V poklidném tempu se nyní dohrává úvodní třetina, ve které jsme zatím viděli jedinou přesnou ránu.

17:27

Valtteri Filppula o malý kousek ránou z mezikruží minul branku, brankář Columbusu zasahovat nemusel.

17:20

16:47

Ryan Pulock pálil z pravého kruhu, jeho ránu vyrazil brankář Columbusu před sebe, a pak už si poradila obrana.

16:14

Jordan Eberle pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.

15:54

Domácí celek nyní hraje přesilovou hru, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.

15:20

15:06

Columbus se nemůže usadit v útočném pásmu.

14:44

Islanders vyhazují přes všechny čáry, domácí hrají aktivně.

14:25

Cam Atkinson pálil následně z první, jeho ránu zastavuje domácí brankář.

14:06

Domácí celek dokázal vyhodit přes všechny čáry, a tak hrají hosté od své branky.

13:31

Vyloučení v týmu New York Islanders (Devon Toews – 2 min., hákování).

12:46

Sergej Bobrovskij má kotouč za svou brankou, Markus Nutivaara rozehrává od své branky. Puk byl protečovaný do útočného pásma, ale nikdo z hostujícího celku nezakončil.

12:17

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté se dostali do útočného pásma, ale zakončit se jim nepodařilo.

12:00

Oba celky vyslaly na branku šest střel, ujala se zatím jediná střela.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, jednobrankový náskok Islanders platí.

09:34

09:32

Columbus vyhazuje všech všechny čáry.

09:20

Anthony Beauvillier pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Sergej Bobrovskij. Hra je přerušená.

08:44

Domácí celek sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji prosadit v útočném pásmu a usadit se v něm.

07:34

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 2 min., podrážení).

07:06

Jeden z hostujících hráčů se dostal do střelecké pozice, jeho rána se od spojnice odrazila zpět do hry.

06:11

06:11 Ryan PULOCK - 1:0

06:11

Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou ránou se prosazuje ránou od modré čáry RYAN PULOCK. Jeho tvrdá rána bez přípravy zapadla pod horní tyčku. Nechytatelná rána. Asistence: Cal Clutterbuck a Adam Pelech.

05:17

Jordan Eberle by se dostal do postavení mimo hru, a tak nehrál. Rozehrávají hosté od své branky. Ti se nikam neženou.

04:44

Oba celky už vystřelily na branku, na výraznější šanci zatím čekáme.

04:00

Sledujeme takticky vedený úvod zápasu, ani jeden celek nechce chybovat.

03:34

Thomas Greiss rozehrává od své branky, Islanders se pokoušeli o rychlou protiakci, puk ale mají hráči Columbusu.

02:33

Thomas Hickey musel hráz za svou brankou, situaci zvládl, a tak se k puku dostali domácí. Těm se však nepodařilo vyhodit.

02:16

Columbus se nyní usadil v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.

01:21

Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostů.

00:54

Columbus musí rozehrávat od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

00:31

Casey Cizikas pálil z dobré střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku, kotouč byl zblokovaný.

00:01

00:01

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Mayfield, Pelech, Pulock, Hickey, D. Toews – Lee, Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Filppula, Jo. Bailey – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Harrington, McQuaid – Panarin, Dubois, Atkinson – Dzingel, Duchene, Bjorkstrand – N. Foligno, Robinson, J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Riley Nash..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Jedná se o třetí vzájemný zápas v této sezóně, oba předchozí duely vyhráli Islanders V obou zápasech vstřelil rozhodující branku Casey Cizikas. Islanders v posledním zápase nestačili na Flyers 2:5. Ve třetí třetině opustil zápas Johnny Boychuk, jehož dnešní start je velmi nejistý.

Columbus svádí velký boj o místa do play-off, každý bod se mu hodí v boji o divokou kartu. Nejlepším střelcem klubu je Cam Atkinson, který se v této sezóně prosadil osmatřicet krát, což je jeho nejvyšší počet branek v sezóně.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Islanders a Columbus Blue Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.